Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion v jízdárně, ubytování Olomouc

Penzion v Jízdarně se nachází v klidném prostředí městské části Lazce, jen malý kousek od historického centra města Olomouc. Je také součástí jezdeckého Areálu Equine Sport Centre Olomouc, který uspokojí potřeby všech milovníků koní. Penzion v Jízdárně is locaded in a peaceful area in suburb Lazce,only within a walking distance from historic centre of Olomouc.It is also a part of Equine Horse Center Olomouc,which can satisfy all horse-lovers needs. Penzion v Jízdarně se nachází v klidném prostředí městské části Lazce, nedaleko od historického centra města Olomouc. Je také součástí jezdeckého Areálu Equine Sport Centre Olomouc, který uspokojí potřeby všech milovníků koní. Vychutnejte si pobyt v některém z našich 18 moderně a… Více… pohodlně zařízených pokojů  nebo apartmá, jejichž vybavení uspokojí všechny Vaše potřeby.Parkoviště u penzionu je bezplatné a monitorováno kamerovým systémem. Naší prioritou je spokojenost zákazníka a vysoká kvalita prostředí. Vyzkoušejte náš penzion s rodinnou atmosférou a nechte se pohltit pohodlím, čistotou a profesionálním přístupem. Our Penzion can offer 18 modern and comfortable rooms or an apartment,whose facilities will suit to all your needs.Parking is free and under the security cameras system.Our aim is the satisfied guest and a high quality of an inveronment.Let's try our Penzion and experience comfort and professional approach.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 515 Kč za osobu na noc!

Penzion v jízdárně - Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), TV, internetem. K dispozici jsou další typy ubytování jako apartmány s kuchyňkou. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Možnost ubytování se psem či kočkou. Na vyžádání je k dispozici dětská postýlka. Máme také jeden pokoj vhodný pro vozíčkáře a náš penzion má bezbarierový přístup
All rooms have their own bathrooms(toilet,shower).We also offer other types of accommodation as room with small kitchen or an apartment with kitchen.All rooms are non-smoking.There is a possibility to accommodate your cat or dog as well.You can  also ask for a portable child bed.We also offer a room for the disabled persons and our penzion has a barrier-free entrance.

Penzion v jízdárně - Možnosti stravování

V blízkosti se nachází restaurace a kavárna.
 
A restaurant and cafe nearby.

Fotografie Penzion v jízdárně

Penzion v jízdárně
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion v jízdárně

Velká mapa