Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Novoměstský hotel , ubytování Praha 1

Novoměstský hotel je 3hvězdičkový hotel, který se nachází v klidné ulici přímo v centru Prahy. Svou výhodnou polohou umožňuje objevování pražských památek snadno pěšky. Např. Václavské náměstí je vzdálené pouhých 5 minut chůze nebo Staroměstské náměstí s Orlojem 10 minut chůze. Novoměstský hotel nabízí 33 prostorných pokojů, restauraci, lobby a v letních měsících vnitroblokovou terásku. Novoměstský hotel je nekuřácký. Kouření je povolené na terase mimo čas obědů a večeří. Novoměstský hotel je 3hvězdičkový hotel, který se nachází v klidné ulici přímo v centru Prahy. Svou výhodnou polohou umožňuje objevování pražských památek snadno pěšky. Např. Václavské náměstí je vzdálené pouhých 5 minut chůze… Více… nebo Staroměstské náměstí s Orlojem 10 minut chůze. Novoměstský hotel nabízí 33 prostorných pokojů, restauraci, lobby a v letních měsících vnitroblokovou terásku. Novoměstský hotel je nekuřácký. Kouření je povolené na terase mimo čas obědů a večeří. Hotelové služby: - hotelová recepce otevřená 24 h denně - zdarma snídaně formou švédských stolů, která se podává denně od 7 do 10 hodin - Wi-Fi internetové připojení v celé budově hotelu zdarma - PC terminály s internetem a tiskárnou v hotelovém lobby - úschova zavazadel - parkování v nedalekých hlídaných garážích za poplatek - concierge (rezervace vstupenek, restaurací, jízdenek, letenek, okružních jízd a průvodců, transferů a taxi, sekretářské služby, shopping tips) - přijímáme platební karty: Visa, American Express, Eurocard-Mastercard, Maestro, JCB, Diners - dětská postýlka na vyžádání zdarma - žehlicí prkno a žehlička na vyžádání zdarma - trezor na vyžádání zdarma - pobyt domácích mazlíčků je možný za poplatek

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Novoměstský hotel - Vybavení pokojů

Novoměstský hotel nabízí 33 pokojů. Každý z nich je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů a ručníky.
V pokoji samotném je telefon s přímou volbou, LCD TV se satelitními programy, minilednice.
Zdarma je k dispozici Wi-Fi internetové připojení ve všech pokojích.

Novoměstský hotel - Možnosti stravování

Restaurace je otevřena od 11 do 22 h (mimo víkendy). V letchích měsících je možné posedět na vnitroblokové zahrádce.
Snídaně se podávají od 7 do 10 h. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování.

Novoměstský hotel - Okolí ubytování

Novoměstský hotel se nachází v klidné ulici přímo v centru města, jen několik kroků od Václavského náměstí. Díky této výhodné poloze můžete všechny hlavní pamětihodnosti Prahy navštívit pěšky. V okolí hotelu je řada obchodů, restaurací a divadel.
Oblast je velmi dobře přístupná městskou hromadnou dopravou, což znamená, že se můžete velmi snadno dostat do všech částí Prahy. Jízdenky na městskou hromadnou dopravu je možné si zakoupit přímo na recepci.
Oblast je velmi dobře přístupná městskou hromadnou dopravou, což znamená, že se můžete velmi snadno dostat do všech částí Prahy. Jízdenky na městskou hromadnou dopravu je možné si zakoupit přímo na recepci.
Jak se k nám dostanete?
Autem:
Adresa hotelu: Novoměstský hotel, Řeznická 4, Praha 1, Česká republika
GPS: 50°4'40.839"N, 14°25'20.167"E
Parkování: Bezpečné parkování v hlídaných podzemních garážích se nachází 100 m od hotelu. Cena za parkování je 600 Kč (24 EUR) za 24 hodin. Při příjezdu můžete před hotelem zastavit a vyložit zavazadla a personál recepce Vám ochotně vysvětlí, jak se do garáží dostanete.
Městskou hromadnou dopravou:
Z Letiště Václava Havla je nejrychlejší spojení autobusem č. 100 do stanice „Zličín“. Ze Zličína pokračovat metrem, linkou „B“, do stanice „Karlovo náměstí“, k výstupu z metra použít výstup směr „Karlovo náměstí“. Dále pokračovat pěšky směrem k Novoměstské radnici (asi 3 minuty). Přímo nad věží radnice začíná Řeznická ulice. V ulici je hotel druhý dům na pravé straně.
Přibližná doba cesty: 1 hodina
Z Hlavního nádraží se k nám nejrychleji dostanete tramvají č. 9 z tramvajové zastávky „Hlavní nádraží“ do zastávky „Vodičkova“. Pokračujte pěšky ve směru jízdy tramvaje po ulici Vodičkova. Řeznická ulice je druhá ulice po levé straně. V ulici je hotel druhý dům na pravé straně.
Přibližná doba cesty: 15 minut

Fotografie Novoměstský hotel

Novoměstský hotel
Zvětšit fotografii

Mapa Novoměstský hotel

Velká mapa