Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


VŠ kolej Sinkule, ubytování Praha 6

VŠ kolej Sinkule je ubytovací zařízení, které se nalézá v části Prahy 6 - Dejvice. VŠ kolej Sinkule poskytuje hostelové ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích, které jsou kvalitně zařízeny a disponují příjemným a útulným prostředím. VŠ kolej Sinkule je ubytovací zařízení, které se nalézá v části Prahy 6 - Dejvice. VŠ kolej Sinkule poskytuje hostelové ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích, které jsou kvalitně zařízeny a disponují příjemným a útulným prostředím. VŠ kolej Sinkule je určena pro celoroční pobyt studentů i pro hostelové ubytování turistů a jiných návštěvníků. Během pobytu je hostům k dispozici stravování v nedaleké menze nebo v blízkých okolních… Více… restauracích. Přímo v hale koleje jsou k dispozici i automaty s jídlem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 225 Kč za osobu na noc!

VŠ kolej Sinkule - Vybavení pokojů

VŠ kolej Sinkule nabízí studentské pokoje k hostelovému využívání. Kolej se nachází blízko centra části Prahy 6 - Dejvic. Skladba pokojů je tvořena jedno, dvěma, třema nebo čtyřma lůžky. Standardní vybavení pokoje se skládá z postele, stolku, židle, lampičky, skříní, ložního prádla. Sociální zařízení je pro tyto pokoje společné na patře.   Pokoje působí příjemným a komfortním dojmem. Ubytování doporučujeme pro rodiny s dětmi. Kolej je umístěna v kampusu blízkých fakult ČVUT a blízko MHD. Snadná dostupnost metrem nebo tramvají do centra.

VŠ kolej Sinkule - Možnosti stravování

V blízkosti koleje může klient využít bohatou nabídku restaurací i hospůdek. Nabízíme také možnost využití menzy Studentský dům, nebo restaurace na Masarykovi koleji.

VŠ kolej Sinkule - Okolí ubytování

Snadná dostupnost do centra metrem (max. 10 minut) nebo tramvají (max. 15 minut). Na letiště spoj (max. 15 minut).

Fotografie VŠ kolej Sinkule

VŠ kolej Sinkule
Zvětšit fotografii

Mapa VŠ kolej Sinkule

Velká mapa