Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Boutique Hotel Constans, ubytování Praha 1

Hotel Constans leží přímo v historickém centru Prahy, hned pod Pražským hradem. Hostům nabízíme dostatečně velké a moderně zařízené pokoje. Hotel Constans **** je situován v samotném centru historické Prahy - na Jánském Vrchu přímo pod Pražským Hradem. Vznikl citlivou rekonstrukcí tří domů, jejichž historie sahá do období 16. století, čímž nabízí pro své hosty nejen dostatečně prostorné, ale zároveň plně moderně zařízené pokoje. Naši hosté jistě ocení i nezapomenutelné romantické výhledy na celou Malou Stranu, kostel sv. Mikuláše či Schwarzenberský palác nevyjímaje. Hotel Constans se tak stává pro svou polohu a nadstandardně velké pokoje ideálním místem nejen pro obchodní klientelu, ale i pro ty, kteří chtějí… Více… strávit nezapomenutelné chvíle v romantickém prostředí historické Prahy. Hotel má k dispozici vlastní garáže (18 míst), což ocení všichni, kteří cestují do Prahy autem. Pro firmy můžeme nabídnout menší konferenční místnost pro 45 osob s denním světlem a klimatizací. Vzhledem ke klidné lokalitě ideální pro pořádání seminářů, školení a podobných akcí. Možnost bezplatného připojení na Internet (WIFI) ve veřejných prostorách (restaurace, lobby bar, konferenční místnost).

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Boutique Hotel Constans - Vybavení pokojů

Hotel Constans nabízí 31 velmi prostorných luxusně zařízených pokojů, které vznikly důsledným respektování původních zdí objektů v historickém stylu. Všechny pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem. Různé typy pokojů jsou navzájem propojitelné. To ocení zejména větší rodiny, uzavřená společnost, VIP skupiny, obchodní partneři, pro které lze v daných prostorách připravit mimo jiné občerstvení apod. Pro klienty hotelu je k dispozici výtah (přízemí – 5.patro)

Boutique Hotel Constans - Možnosti stravování

Návštěvníky i hotelové hosty rádi přivítáme v našem restaurantu, kde podáváme i snídaně. Hotelový restaurant s 36 místy u stolů je citlivě zakomponován v původních přízemních prostorách domu s klenutými nebo trámovými stropy.
Příjemné chvíle nad šálkem dobré kávy či sklenkou kvalitního vína můžete strávit v prostorách hotelového lobby baru, který je citlivě zakomponován do přední části restaurace.

Boutique Hotel Constans - Okolí ubytování

Volnou chůzí můžete navštívit Pražský Hrad, Strahovský klášter, Karlův Most a pak Karlovou ulicí dojít na Staroměstské náměstí a Židovské město a na mnoho dalších historických míst. Dostupnost: Karlův Most – 10 min., Nerudova Ulice – 5 min., Malostranské náměstí – 10 min., Pražský Hrad – 15 min.
- Autem Po magistrále ”Evropská” stále směr centrum, na kruhovém objezdu odbočíte doprava (po tramvaji nahoru). Na další velké světelné křižovatce doleva - opět směr centrum ulice “Milady Horakové”. Po 1 km na ulici Bedeniho odbočíte opět doleva, která vede Chotkovými sady z kopce dolů. Na konci kopce před velkou křižovatkou odbočte vpravo do ulice Valdštejnská, kde projedete až na Malostranské náměstí. Na světelné křižovatce odbočte doprava ke kostelu Sv. Mikuláše, který objedete téměř dokola. Následně dvakrát doprava a po absolvani kontrol u Americké ambasády pojedete prvni ulici vlevo “Vlašská” a poté prvni doprava. Zelená brána je vjezd do garáží hotelu Constans. - MHD Z letiště je zavedena autobusová linka č. 119. Na konečné stanici „Dejvická“ přestoupíte na tramvaj č. 20, která Vás doveze na zastávku „Malostranské náměstí“, odtud jsou to 3 minuty volnou chůzí k hotelu.

Fotografie Boutique Hotel Constans

Boutique Hotel Constans
Zvětšit fotografii

Mapa Boutique Hotel Constans

Velká mapa