Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Best hotel Garni, ubytování Olomouc

Best hotel Garni** v Olomouci poskytuje levné a kvalitní ubytování v centru města. Hlavní důraz klademe na čistotu, vstřícnost personálu, klidnou a přátelskou atmosféru a pohodlí.  Best hotel Garni** v Olomouci poskytuje levné a kvalitní ubytování v centru města. Pokoje hotelu jsou zařízeny jednoduše a účelně, přitom vkusně. Hosté u nás neplatí za zbytečnosti a okázalost. Hlavní důraz klademe na čistotu, vstřícnost personálu, klidnou a přátelskou atmosféru a pohodlí. Opravdu vydatné snídaně podáváme od 7:00 do 9:00 formou bufetového stolu. V Best hotelu Garni** si můžete podle svých potřeb vybrat ze 3 kategorií hotelových pokojů: pokoje typu ekonomy pokoje typu ekonomy – lux pokoje typu de luxe Best hotel Garni** Olomouc má… Více… velmi výhodnou polohu. Za 10 minut dojdete od hotelu pěšky ke Sloupu Nejsvětější Trojice do historického centra města. Relaxovat a sportovat můžete v Best Sportcentru, nacházejícím se v bezprostřední blízkosti Best hotelu Garni** Olomouc. Fotbalový fanoušci ocení blízkost Fotbalového stadionu SK SIGMA Olomouc, ostatní sportovci Sportovní halu UP v sousedství hotelu. Hotel poskytuje zázemí také cyklistům vyrážejícím na nesčetné cyklostezky napříč Hanou. Přijíždíte-li do Olomouce na kongres, Best hotel Garni** Olomouc vám poskytne levné a příjemné ubytování.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Best hotel Garni - Vybavení pokojů

Hotel disponuje 31 pokoji s 63 lůžky. Všechny pokoje jsou nekuřácké. V rámci ubytování Vám Best hotel Garni** v Olomouci nabízí pokoje ve třech kategoriích: ekonomy, ekonomy – lux, de luxe. 
ekonomyPokoje jsou jednoduše zařízené a svým vybavením odpovídají standardu dvouhvězdičkového hotelu. Hotel nabízí v kategorii ekonomy celkem 20 pokojů (3 jednolůžkové pokoje, 3 třílůžkové pokoje, 14 dvoulůžkových pokojů). Každý pokoj je vybaven nábytkem, sprchovým koutem, WC, televizí (třílůžkové pokoje mají navíc malou lednici).
Většina pokojů v této kategorii má oddělené postele. Do 3-lůžkového pokoje je možné umístit přistýlku (nutné objednat předem).
ekonomy – luxPokoje jsou jednoduše zařízené a svým vybavením odpovídají standardu dvouhvězdičkového hotelu. Hotel nabízí v kategorii ekonomy – lux celkem 7 pokojů (1 jednolůžkový pokoj, 6 dvoulůžkových pokojů). Každý pokoj je vybaven nábytkem, sprchovým koutem, WC, televizí a malou lednicí. Většina pokojů v této kategorii má oddělené postele.
de luxePokoje kategrie de luxe jsou prostorné pokoje. Hotel disponuje 4 pokoji této kategorie. Pokoje jsou vybaveny nábytkem, sprchovým koutem, WC, televizí a malou lednicí. Pokoje v této kategorii mají možnost variabilního uspořádání lůžek. Do pokojů je možné umístit přistýlku (nutné objednat předem).

Best hotel Garni - Možnosti stravování

V hotelu se nachází bar.

Best hotel Garni - Okolí ubytování

Neobyčejný sportovní a společenský komplex BEST Sportcentrum Olomouc Vám nabízí zážitek ze hry a chuť vítězství, radost z pohybu a uspokojení Vašich chuťových buněk! Jen pár minut chůze z centra Olomouce zde můžete aktivně strávit svůj volný čas, oslavit Vaše životní úspěchy, uspořádat rodinný či firemní bowlingový & squashový turnaj nebo si jen vychutnat šálek lahodné italské kávy v moderním nekuřáckém prostředí. Vaše děti mohou vybít svou energii ve squashové škole BEST Squash. Profesionální příjemná obsluha je naší prioritou stejně jako vysoká kvalita nabízených služeb.

Fotografie Best hotel Garni

Best hotel Garni
Zvětšit fotografii

Mapa Best hotel Garni

Velká mapa