Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Rezidence Davids, ubytování Praha 8

Rezidence Davids se nachází v klasickém bytovém domě z 30-tých let. Kromě ochotného personálu v naší recepci zde naleznete také velmi příjemnou italskou restauraci (Pizzeria Aria). Rezidence Davids se nachází v klasickém bytovém domě z 30-tých let. Kromě ochotného personálu v naší recepci zde naleznete také velmi příjemnou italskou restauraci (Pizzeria Aria). Pokud však budete chtít, můžete si u nás uvařit nějakou domácí specialitu i vy sami - všechny naše apartmány jsou kromě sociálního zařízení, televize a Wi-Fi internetu vybaveny také kuchyňským koutem. Rezidence Davids se nachází v klasickém bytovém domě z 30-tých let. Kromě ochotného personálu v naší recepci zde naleznete také velmi příjemnou italskou restauraci (Pizzeria… Více… Aria). Úklid apartmánu se provádí každý 2. - 3. den dle typu pobytu nebo dle individuálního požadavku klientů. Za poplatek si u nás můžete nechat vyprat prádlo, žehličku i žehlící prkno vám půjčíme zdarma. Ložní prádlo, ručníky, osušky a utěrky jsou zahrnuty v základní ceně ubytování, stejně tak jako spotřeba energií a závěrečný úklid. Pří příjezdu může být požadována záloha ve výši 100 EUR na pokrytí případných škod. Tato záloha se vrací při odjezdu, po kontrole stavu apartmánu.  Upozorňujeme, že v pokoji se sdílenou koupelnou není možné ubytovat děti mladší 3 let.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 766 Kč za osobu na noc!

Rezidence Davids - Vybavení pokojů

Vybavení našich pokojů a apartmánů: dle typu apartmánu 1-3 ložnice, naše apartmány jsou vhodné pro jednu až deset osob. Privátní koupelny s vanou nebo sprchou a WC kuchyňka (kompletní sady nádobí, chladnička, rychlovarná konvice, elektrický vařič, mikrovlnná trouba (větší apartmány nebo na vyžádání) televize (české a částečně satelitní progamy), telefon, fén na vlasy.

Rezidence Davids - Možnosti stravování

Našim hostům je na pokojích zdarma k dispozici instantní káva a čaj. Snídaně je možná za příplatek 50,- Kč / osobu přímo v apartmánu.

Fotografie Rezidence Davids

Rezidence Davids
Zvětšit fotografii

Mapa Rezidence Davids

Velká mapa