Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


A Plus Hostel - Centrum, ubytování Praha 1

AZ Hostel v  centru Prahy splňuje všechny předpoklady kvalitního a cenově velmi  přijatelného ubytování. Díky pražskému AZ hostelu již nemusíte hledat kompromis mezi polohou, cenou, kvalitou a kapacitou ubytování. AZ Hostel je umístěn přímo v centru Prahy, u Václavského náměstí. Nabízíme moderní a levné ubytování v Praze na vysoké úrovni. AZ Hostel v  centru Prahy splňuje všechny předpoklady kvalitního a cenově velmi  přijatelného ubytování. Díky pražskému AZ hostelu již nemusíte hledat kompromis mezi polohou, cenou, kvalitou a kapacitou ubytování. AZ Hostel je umístěn přímo v centru Prahy, u Václavského náměstí. Nabízíme moderní a levné ubytování v Praze na vysoké úrovni. AZ Hostel  je… Více… moderně zařízený hostel, který nabízí kvalitní  levné ubytování v příjemném prostředí v centra Prahy. Profesionální přístup a bohaté zkušenosti z oboru ubytovacích služeb nám umožňují nabízet Vám jen ty nejlepší a nejkvalitnější služby. Již více jak 12 let poskytujeme kvalitní levné  ubytování v těsné blízkosti Václavského náměstí a poblíž Staroměstského náměstí. Pro zákazníky, kteří jsou v našem Hostelu ubytováni, je neustále k dispozici Wi-Fi připojení ZDARMA a je neustále připravená čerstvá káva a čaj.     sprchy, umývárny, toalety     kuchyňka s mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí     společenská místnost - TV se satelitním přijímačem, více než 200 kanálů     DVD /CD přehrávač, filmy + hudba , deskové hry     prádelna hostelu pro ubytované - pračka se sušičkou     trezor (NONSTOP)     úschovna zavazadel - možno uschovat zavazadla i po po celý den při Vašem odjezdu!     k zapůjčení poskytujeme - fén, žehličku, žehlicí prkno, ručníky  Další služby hostelu     káva a čaj NONSTOP ZDARMA     Wi-fi internetové připojení ZDARMA, k dispozici je též internetová místnost s počítači vedle recepce hostelu     v hostelu nabízíme prodej chlazených alkoholických i nealkoholických nápojů a drobného občerstvení.     zajištění dopravy ( přepravní služba , taxi )     výlety lodí po Vltavě, nevšední prohlídky Prahy     paintball, rafting, jízda na koni a další sportovní vyžití Pasáž, v které umístěn náš hostel dále nabízí internetová kavárna směnárna , money transfer - western union pizzerie kadeřnictví, solárium denní bar čistírna oděvů cestovní kancelář thajská a vietnamská restaurace thajské masáže obchodní dům Van Graaf ( oděvy )

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

A Plus Hostel - Centrum - Vybavení pokojů

AZ Hostel Praha nabízí ubytování v jednolůžkových až osmilůžkových pokojích. Všechny pokoje AZ hostelu jsou zařízeny tak, aby jste se u nás cítily co nejlépe a mohli tak v našem hostelu strávit příjemné chvíle při Vašem ubytování a odpočinku.
Nabízíme nejen soukromé lůžkové pokoje, ale i takzvané ( dormitory ). Jedná se o pokoje sdílené s ostatními lidmi dohromady. Varianta ubytování pro ty, kteří hledají levné ubytování v Praze. V obou případech se jedná o ubytování se společným sociálním zařízením v každém patře ( v jednotlivých patrech jsou zamykatelné sprchové boxy a toalety). Další fotografie pokojů můžete zhlédnout ve fotogalerii AZ hostelu.

A Plus Hostel - Centrum - Okolí ubytování

V blízkosti hostelu v Praze 1 je umístěna historická budova Národního muzea, na obrázku společně s Václavským náměstím. V jindřišské ulici se nachází desetipatrová Jindřišská věž, která byla postavena v roce 1472 až 76. Zvonice dosahuje výšky 65,7m a je tak nejvyšší zvonicí v Praze. V přízemí a v 1 patře je recepce s prodejem suvenýrů. Ve zvonice naleznete muzeum Pražských věží, restauraci ve dvou patrech a jedinečnou zvonkohru v Evropě s 10-ti zvony, která každý den uvnitř zvonice hraje jednu ze 1100 melodií. V posledním patře můžete navštívit vyhlídku na Pražské panorama.  
Velkou předností našeho Hostelu je výborné dopravní spojení a umístění hostelu v centru Prahy 1. AZ Hostel se nachází v Jindřišské ulici v Praze 1, proti budově Hlavní pošty, pouhých 50 metrů od Václavského náměstí.
AZ Hostel je umístěn v pasáži, je situován do vnitrobloku,  nebude Vás tedy rušit hluk z ulice a zároveň budete moci využívat všech výhod jež plynou z polohy v centru města.
Do AZ hostelu můžete přijít bud' z Jindřišské ulice, nebo přímo z Václavského náměstí - tento vchod vede do Hostelu přes obchodní dům Van Graaf. Další možnost jak se dostanete do našeho Hostelu je z ulice V Cípu.
Parkovat můžete na ulici, pokud najdete místo. Ovšem v centru Prahy je parkování zpoplatněno s výjimkou nocí a víkendů (od pátku 18:00 do pondělí 8:00), kdy je zde parkování zdarma. Na ulici však nesmíte nechat vůz na místech, která jsou označena modrou čárou - tato místa jsou vyhrazena pro řidiče se speciální "rezidenční" kartou.Další možností je zaplatit si hlídanou garáž, kterou provozuje náš partner. Nachází se 50m od našeho hostelu. Cena zde vychází na 500,- Kč za 24 hodin, a to v intervalech buď od 02:00 do 02:00 dalšího dne nebo od 14:00 do 14:00 dalšího dne. Parkování je možné i na 12 hodin za poloviční cenu. V případě zájmu o rezervaci místa v garáži je nutné nás předem kontaktovat.

Fotografie A Plus Hostel - Centrum

A Plus Hostel - Centrum
Zvětšit fotografii

Mapa A Plus Hostel - Centrum

Velká mapa