Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


VŠ kolej Strahov , ubytování Praha 6

VŠ kolej Strahov je ubytovací zařízení, které se nalézá v části Prahy 6 - Strahov. VŠ kolej Strahov poskytuje hostelové ubytování ve dvoulůžkových pokojích s oddělenými postelemi, které mají sociální zařízení na patře. VŠ kolej Strahov je určena pro celoroční ubytování turistů a jiných návštěvníků. Během pobytu je hostům k dispozici stravování v menze nebo v blízkých okolních restauracích. Příjemným zpestřením pobytu v této lokalitě může být návštěva blízké hvězdárny nebo zrcadlového bludiště na Petříně. VŠ kolej Strahov je ubytovací zařízení, které se nalézá v části Prahy 6 - Strahov. VŠ kolej Strahov poskytuje hostelové ubytování ve dvoulůžkových pokojích s oddělenými postelemi, které mají… Více… sociální zařízení na patře (sprchový kout, WC). Kuchyňka je společná na patře. Celkový nabízený počet pokojů k dispozici je 27.  VŠ kolej Strahov je určena pro celoroční ubytování turistů a jiných návštěvníků. Během pobytu je hostům k dispozici stravování v menze nebo v blízkých okolních restauracích. Příjemným zpestřením pobytu v této lokalitě může být návštěva blízké hvězdárny nebo zrcadlového bludiště na Petříně. Wi-fi je k dispozici na pokojích - zdarma. Na bloku 1 - centrální recepci je možno využít trezor a kufrárnu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

VŠ kolej Strahov - Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi, které mají sociální zařízení na patře (sprchový kout, WC). Kuchyňka je společná na patře.

VŠ kolej Strahov - Možnosti stravování

Stravování je možné v menze nebo v některé z okolních restauracích. Menza poskytuje celodenní stravovací servis – snídaně, obědy a večeře, včetně doplňkového prodeje. Denně k obědu nabízí nejen výběr ze čtyř druhů hotových jídel, salátů, ale i minutkovou kuchyni.

VŠ kolej Strahov - Okolí ubytování

Blízko hostelu se nachází Pražský hrad - dostupnost cca 5-10 minut pěšky.

Fotografie VŠ kolej Strahov

VŠ kolej Strahov
Zvětšit fotografii

Mapa VŠ kolej Strahov

Velká mapa