Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Mája, ubytování Malá Morávka

Penzion Mája spadá pod areál Horského hotelu Kopřivná a svým umístěním je perfektním místem pro moderní ale cenově dostupné ubytování v krásném prostředí Jeseníků. Díky své poloze 200 metrů od hlavního hotelu můžete využívat všechny služby, jako je venkovní bazén, dětské hřiště, restaurace, Fun park a také sjezdovku s moderní čtyřsedačkovou lanovkou, která Vám v zimě umožní skvělé lyžování a v létě Vás přiblíží všem turistickým a cyklistickým stezkám v okolí.  Penzion Mája nabízí ideální podmínky pro skupinovou i rodinou rekreaci. V penzionu najdete společenskou místnost. V rámci ubytování nabízíme sravu přímo v penzionu bez nutnosti docházení do hlavní budovy hotelu. V penzionu najdete uzamykatelnou… Více… lyžárnu/kolárnu a parkování přímo u budovy. Nabízíme pokoje v kategorii economy - 4 lůžkové se společným sociálním zařízením a economy + prostornější 4 lůžkové s vlastním sociálním zařízením v klidnější části objektu. Okolí penzionu je skvělé pro turistiku i cyklistiku, v zimě si zde užijete perfektní lyžování ve Ski areálu Kopřivná.   Možosti stravování: Snídaně dospělý = 100 Kč / snídaně dítě = 70 Kč (čas podávání snídaní od 8:00 hod do 10:00 hod)

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Mája - Vybavení pokojů

Penzion disponuje celkem 14-ti pokoji. Pokoje jsou moderní po rekonstrukci a nabízí pohodlí za skvělé ceny.

Penzion Mája - Možnosti stravování

V rámci ubytování nabízíme hostům možnost stravování přímo v objektu, hosté také mohou využít moderní designové restaurace v Horském hotelu Kopřivná, vzdálené pouhých 200 metrů od budovy.

Penzion Mája - Okolí ubytování

Penzion se nachází v obci Malá Morávka v krásné části Jesenických hor. V okolí je spoustu turistických i cyklistických tras, navštívit můžete také nejvyšší horu Moravy Praděd či nedaléké lázeňské městečko Karlova Studánka. 200 metrů od penzionu je moderní čtyřsedačková lanovka, která Vás přepraví i s Vaším vybavením či s koly, abyste si mohli užít sjezdové cyklotratě či výlety po hřebenech hor. V zimě výborný Ski areál Kopřivná pro skvělé lyžování.

Fotografie Penzion Mája

Penzion Mája
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Mája

Velká mapa