Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Harmonie, ubytování Žlutice

Penzion Harmonie, to není jen krásné ubytování, ale hlavně odpočinek, zábava, krásná příroda, velké množství kulturních památek a výletů v okolí. Nabízíme komfortní ubytování v moderním penzionu nebo bungalovech. Ve sportovním části: squash, virtuální bowling, golfový (fotbal, hokej, basketbal, baseball) a střelecký trenažér., ping pong V okolí množství cyklotras.  Od června 2017 je nově otevřen minigolf - 18-ti jamkové hřiště pro malé i velké, zábava pro celou rodinu!  Domácí restaurace se salonkem. Maso z vlastní honitby a jehněčí z vlastního chovu. Kongresová místnost pro Vaše školení. Možnost uspořádat svatbu, rodinou oslavu atd.  Penzion se nachází v klidné části Žlutic, 25 km od Karlových Varů. Penzion… Více… je vhodný jak pro firemní klientelu i rodinou dovolenou. Dva druhy ubytování: penzion (kapacita 27 lůžek) a bungalovy (kapacita 24 lůžek). Pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, TV se satelitem a Wifi zdarma. Nabízíme jednolůžkové pokoje, dvoulůžové pokoje, třílůžkový pokoj a dva apartmány (2 ložnice) pro 4 osoby. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování. Bungalovy přímo navazují na penzion. 3 osoby + jedna přistýlka. Vybavení: ložnice, koupelna se sprchovým koutem, kuchyňka spojená s obývacím pokojem, TV. Venkovní terasa, krbová kamna, parkovací místo přímo u bungalovu. Pevné připojení na internet. Posezní s grilem. Možnost přikoupení snídaní. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 481 Kč za osobu na noc!

Penzion Harmonie - Vybavení pokojů

4 jednolůžkové pokoje, 6 dvojlůžkových pokůjů, 1 třílůžkový, 2 čtyřlůžkové rodinné apartmány, 1 bezbariérový pokoj s bezbariérovou koupelnou
6 bungalovů
 
 
 

Penzion Harmonie - Možnosti stravování

Restaurace nabízí možnost snídaní, obědů i večeří. Denní obědové menu s polévkou. Možnost výběru z jídelního lístku. Dětská menu. Zvěřina, ryby, drůběží, hovězí i vepřové maso,zeleninové saláty. 
Penzion nabízí čerstvé maso vysoké kvality z vlastní bio farmy.

Penzion Harmonie - Okolí ubytování

Žlutice, město bohaté historie a kulturních památek se rozkládá ve svahu nad údolím středního toku malebné říčky Střely sevřené kopci Dlouhý vrch, Hlínovec a Nevděk v blízkém sousedství majestátního vrchu Vladaře. V okolí množství kulturních památek: zámek a pivovar Chýše, zámek Manětín, Rabštějn nad Střelou, Vladař, Valeč, Bečov nad Teplou.

Fotografie Penzion Harmonie

Penzion Harmonie
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Harmonie

Velká mapa