Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Luxury and Wellness Hotel Retro Riverside, ubytování Březová

Luxury Wellness Resort  Retro Riverside ***** Vás učaruje natolik, že zde zatoužíte  strávit několik dní. Nabízíme Vám skutečně exkluzivní ubytování a kvalitní wellness služby, které proslavily Karlovy Vary po celém světě. V luxusně vybavených pokojích  a moderním wellness centru dopřejete relaxaci Vašeho těla i mysli. Luxury Wellness Resort  Retro Riverside ***** Vás učaruje natolik, že zde zatoužíte  strávit několik dní. Nabízíme Vám skutečně exkluzivní ubytování a kvalitní wellness služby, které proslavily Karlovy Vary po celém světě. V luxusně vybavených pokojích  a moderním wellness centru dopřejete relaxaci Vašeho těla i mysli. Luxusní ubytování a kvalitní odpočinek v dnešní naléhavé době, hledá stále více… Více… lidí. V našem hotelu Retro Riverside máte k dispozici 19 luxusních pokojů a apartmánů, kde máte možnost si maximálně odpočinout a nechat se vtáhnout do klidného lázeňského prostředí. Všechny starosti pak při pobytu v luxury room suites necháte plavat na řece Teplé. Skutečným klenotem našeho hotel a spa Retro Riverside je v pravdě exkluzivní wellness, které zasahuje do dvou pater budovy a nabízí mimo bazénu s nádherným výhledem na okolní přehradu také komplexní saunový svět, a veškerý komfort lázeňských služeb, které region Karlovy Vary nabízí. Navštivte náš hotel a spa Retro Riverside a nechte se hýčkat skutečným luxusem!

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Luxury and Wellness Hotel Retro Riverside - Vybavení pokojů

Celkem 3 pokoje River Suite, kterými disponuje hotel Retro Riverside, Vám nabídnou skutečně nadstandardní prostor. Umístění v rohu budovy vám dovolí vychutnávat dechberoucí výhled na přehradu doslova z postele a díky dvoupokojovému uspořádání jsou tyto pokoje mimořádně vhodné pro pobyty 3 a více osob.
14 originálních Superior pokojů s nádherným výhledem uchvátí každého, kdo si přeje příjemně odpočinout v luxusním prosředí a nechat se unášet fascinujícím výhledem na okolní přírodu. Jako jediné se Superior pokoje dají propojit, což bezpochyby ocení rodiny, které chtějí mít více prostoru a soukromí, ale zároveň si být nablízku.
Mezonetový pokoj Captain Suite uspokojí náročné kapitány i kapitánky, kteří si zaslouží užít fascinující pohled na vodní scenérii přehrady Březová, stejně tak jako luxus a pohodlí v prostorném 3 pokojovém apartmánu. Jedinečný Captain Suite, v kterém si každý může užívat svého prostoru a obývat své vlastní patro jak s ložnicí, tak i vlastní koupelnou ocení i rodiny s dětmi, kde v jednom podlaží můžete dát dětem volnost, ale zároveň je mít pod dohledem.
Čtyřpokojový mezonetový Admiral Suite nebo-li prezidentské apartmá, je v současné době nejluxusnější a bezpochyby největší apartmá na trhu Karlových Varů. Z obou podlaží je díky jeho poloze, v nejvyšším bodě budovy, ten nejlepší výhled. Apartmán disponuje obrovským prostorem, který znásobí Vaše pohodlí. Z kouzelných ložnic a jejich komfortních královských postelí  se Vám nebude chtít vstávat. A proč také, můžete v nich odpočívat, jak dlouho si budete přát. Admiral Suite má vlastní vchod přímo z výtahu a je postavem na tom nejdiskrétnějším místě, proto bezpochyby uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Luxury and Wellness Hotel Retro Riverside - Možnosti stravování

Restaurace LA TERRAZZA Hotelu Retro Riverside nabízí dobré jídlo i pití, čerstvé ryby, gurmánské speciality  i pro ty nejnáročnějsí zákazníky. Vedle atmosféry gurmánské restaurace v retro stylu si můžete dobré jídlo vychutnat také na panoramatické terase. Dostatek prostoru umožňuje také pohodlné organizování společenských akcí, firemních večírků a romantické prostředí vytváří dokonalou kulisu pro organizování svatebních hostin.

Fotografie Luxury and Wellness Hotel Retro Riverside

Luxury and Wellness Hotel Retro Riverside
Zvětšit fotografii

Mapa Luxury and Wellness Hotel Retro Riverside

Velká mapa