Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL LIBERTY, ubytování Praha 1

Hotel Liberty je umístěn v srdci historického centra Prahy, na pěší zóně, ve spodní části známého Václavského náměstí v pěším dosahu většiny pražských pamětihodností. Hotel Liberty vznikl jako výsledek komplikované, ale citlivé rekonstrukce paláce, který byl postaven ve stylu Art Nouveau v letech 1894-96. Záměrem bylo vytvořit hotel s elegantní a romantickou atmosférou, s prostornými pokoji a apartmány, které nabízejí veškerý komfort. Naše služby chceme nabízet zejména klientele, která má zájem o menší anonymitu než s jakou se setkává ve velkých hotelových řetezcích. Chceme, aby se hosté, ať už přijeli do Prahy za zábavou či obchodem, u nás cítili jako doma. Není náhodou naším mottem, že u nás "pokoje nemají pouze… Více… čísla..., ale i duši". Recepce funguje 24 hodin denně a nabízí služby spojené se zprostředkováním taxi, vyhlídkových jízd po Praze či jiných známých městech, rezervace vstupenek do divadel či na koncerty, transfery na letiště, pronájem automobilů, praní a čištění. WiFi internetové připojení je možné na všech pokojích i společných prostorách hotelu. Zdarma je rovněž k dispozici internet na počítači v lobby hotelu. Pro hosty, kteří cestují osobním vozem můžeme nabídnout parkování modré zóně na ulici v ceně 350,- Kč za noc. Perfektní spojení Art Deco stylu a moderního vybavení v hotelovém lobby vytváří ideální místo nejen pro odpočinek, ale i pro obchodní či soukromá jednání. V tomto příjemném prostředí se nachází i malý internetový koutek s možností 24 hodin připojení na internet. Stylová snídaňová restaurace, umístěná v přízemí hotelu, nabízí našim hostům snídaně, které jsou podávány ve formě studeného a teplého bufetu. Host si může vybrat z bohaté nabídky slaného i sladkého pečiva, kvalitních uzenin, sýrů, vajec, ovocných jogurtů, čerstvého ovoce, zeleniny a širokého výběru čajů, kávy a čerstvých džusů.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

HOTEL LIBERTY - Vybavení pokojů

Hotel Liberty v centru Prahy nabízí 33 luxusních pokojů a suitů. Můžete vybírat ze tří druhů pokojů, které mají atypické dispoziční řešení, jsou zařízeny ve čtyřhvezdičkovém standardu, plně klimatizovány a doplněny velkoryse vybavenými koupelnami. Všechny jsou vybaveny satelitním televizorem, telefonem s přímou volbou, minibarem, sejfem, požárním hlásičem, dvojitými okny, fénem, kosmetickým zrcátkem a základní kosmetikou. Ve všech pokojích funguje WiFi připojení na internet. Deluxe pokoje jsou prostornější než standardní, mají malý koutek na posezení a některé z nich také balkóny nebo bidety. Ve třech Executive suites naleznete mezonetové uspořádání s ložnicí v patře a obývacím pokojem dole, v pokoji je dále prostorná koupelna s toaletou a bidetem, u ložnice v patře je druhá toaleta. Klienti v těchto pokojích dostávají župany a pantofle a mohou si z jejich oken užít krásný pohled na panorama Pražského hradu.

HOTEL LIBERTY - Možnosti stravování

Stylová snídaňová restaurace nabízí našim hotelovým hostům v dopoledních hodinách snídaně, které jsou podávány ve formě studeného a teplého bufetu.

HOTEL LIBERTY - Okolí ubytování

Hotel se nachází přímo v historickém centru Prahy, téměř všechny pamětihodnosti jsou dostupné pěšky.
Přímo u hotelu je přestupní stanice metra Můstek (trasy A, B), v blízkosti hotelu jsou i tramvajové zastávky.

Fotografie HOTEL LIBERTY

HOTEL LIBERTY
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL LIBERTY

Velká mapa