Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


KARLSBAD GRANDE MADONNA (Aura Palace), ubytování Karlovy Vary

Lázeňský hotel AURA PALACE****se nachází v samém srdci historické a lázeňské zóny Varů, 100m od hlavního pramene Vřídla (72°C), v bezprostřední blízkosti léčebných pramenů i velkolepých kolonád. Přesto nabízí intimní atmosféru a klid pro Váš pobyt i léčení, a to i díky blízkosti barokního kostela sv. Máří Magdalény, se kterým sousedí. Jedinečná poloha hotelu umožňuje pohodlné každodenní absolvování pitné kůry u pramenů a zároveň dovoluje formou procházek dosáhnout všech turistických, památkových i nákupních cílů. Lázeňský hotel AURA PALACE**** je pro milovníky klasického stylu, krásy, klidného prostředí a harmonické nálady ideální volbou. Mimořádná kombinace současného a starožitného stylu láká… Více… znovu a znovu nejen milovníky ale také znalce. Vzájemné působení estetiky, moderního prostředí a kvalitních služeb, napomáhá k odpočinku a léčení jak fyzického tak duchovního stavu člověka. Hotel se nachází v blízkosti kostela Marii Magdalény (architekt Kilian Ignac Dincenhover 1732-1736) i hlavního pramene „Vřídlo“ ( 72C°) – jeden z příznaků představující působení GENIUS LOCI, který zde vládne. Neoddělitelnou součástí Aura Palace je dependance Apartment hotel Festival, který se nachází nedaleko od hotelu Aura Palace. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu - WiFi, které je dostupné v celém hotelu zdarma. Parkování je možné za příplatek v areálu hotelu. Rovněž Vás moc rádi přivítáme a budeme hýčkat v našem exklusivním balneoprovozu, kde svým hostům nabízíme komplexní karlovarské lázeňské léčení pod lékařským dohledem a široké spektrum lázeňských a wellness procedur, ke kterým využíváme přírodní léčivou termální vodu, která je přiváděna přímo z nedalekého Vřídla (72°C). Vychutnat si tak u nás můžete celou škálu léčebných, regeneračních, relaxačních a wellness pobytů, ale i romantický víkend, rodinné oslavy či firemní zasedání.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 941 Kč za osobu na noc!

KARLSBAD GRANDE MADONNA (Aura Palace) - Vybavení pokojů

Pro hosty je zde připraveno luxusní ubytování v komfortních a elegantně zařízených pokojích kategorie de luxe a apartmánech. Každý z nich má svůj vlastní styl a je vybaven s maximální péčí a důrazem na detail, abyste se zde cítili co možná nejlépe.
АPARTMÁ S ARKÝŘEM - Komfortně zařízené dvoupokojové apartmá s arkýřem o celkové ploše 44,5 m². Pokoj vybaven pohodlným světlým nábytkem, TV-satelitem, telefonem, mini-barem, trezorem, internetem. V pokojích dané kategorii, rozměr dvoulůžka 180x200 cm s možnosti oddělených posteli - twin bed. V obývacím pokoji je možné zajistit dvě místa navíc na rozkládací sedačce. Obývací pokoj a ložnice jsou rozděleny dveřmi. Koupelna s vanou, WC, bidetem, vysoušečem vlasů, ručníky, župany a pantoflemi.
АPARTMÁ - Prostorný dvoupokojový apartmán s francouzským balkonem, překrásným výhledem na kostel sv. Máří Magdalény, o celkové ploše 41,70 m2. Pokoje jsou vybaveny moderním pohodlným světlým nábytkem, TV-satelitem, telefonem, mini-barem, trezorem, internetem. V pokoji dané kategorie dvoulůžková postel je 180x200 cm, s možností oddělených postelí - twin bed. V obývacím pokoji je možné zajistit další dvě mista na rozkládací pohovce. Obývací pokoj a ložnice je oddělena dveřmi. Koupelna s vanou, WC, bidetem, vysoušečem vlasů, ručníky, župany a pantoflemi.
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ - Útulné pokoje s celkové ploše 21 až 23 m², s výhledem na město a kostel sv. Máří Magdalény, nebo s výhledem do klidného dvora. Některé pokoje mají francouzské okno. Pokoje jsou vybaveny moderním pohodlným světlým nábytkem, TV-satelitem, telefonem, mini-barem, trezorem, internetem. V pokojích dané kategorie jsou k dispozici dvoulůžkové postele - twin bed - dvoulůžko 180x200 cm, s možností oddělených lůžek; king-size - spojené dvoulůžko o rozměru 180x200. Koupelna s vanou nebo sprchou, WC, vysoušečem vlasů, ručníky, župany a pantoflemi. Poznámka: Přistýlka není možná.
TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ - Útulný pokoj o celkové ploše 31 m² s francouzským balkonem a výhledem do klidného dvora. Pokoje jsou vybaveny moderním pohodlným světlým nábytkem, TV-satelitem, telefonem, mini-barem, trezorem, internetem. V pokoji je dvoulůžková postel 180x200 cm, s možností oddělených postelí - twin bed a jedním samostatným lůžkem 90x200 cm. Koupelna s vanou / sprchou, WC, vysoušečem vlasů, ručníky, župany a pantoflemi.
JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ - Jednolůžkový pokoj o celkové ploše 20 m² s francouzským oknem a výhledem do klidného dvora. Pokoje jsou vybaveny moderním pohodlným světlým nábytkem, TV-satelitem, telefonem, mini-barem, trezorem, internetem. Pokoj nabízí jednolůžkovou postel 120x200 cm. Koupelna s vanou, WC, vysoušečem vlasů, ručníky, župany a pantoflemi.

KARLSBAD GRANDE MADONNA (Aura Palace) - Možnosti stravování

Skvělé gurmánské speciality v podobě speciálních lázeňských diet Vám připraví a naservíruje tým našich zkušených kuchařů v naší stylové dvoupatrové restauraci GRAND RESTAURANT, kde se rovněž podávají snídaně formou rautových stolů. Součástí hotelového komplexu je i prvotřídní restaurace U KŘIŽOVNÍKŮ v podobě středověké krčmy Řádu Křižovníků s červenou hvězdou. Zdejší vyhlášená kuchyně poskytuje kulinářské zážitky jak hotelovým hostům, tak návštěvníkům ze širokého okolí. Velmi oblíben je také hotelový lobby bar, který se stal vyhledávaným místem příjemného posezení a obchodních schůzek u dobré kávy či horké čokolády.

Fotografie KARLSBAD GRANDE MADONNA (Aura Palace)

KARLSBAD GRANDE MADONNA (Aura Palace)
Zvětšit fotografii

Mapa KARLSBAD GRANDE MADONNA (Aura Palace)

Velká mapa