Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Golden Key apartments, ubytování Liberec

Golden Key apartments nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech v centru Liberce s vlastním stravováním a Wi-Fi zdarma.  Golden Key apartments nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech a studiích v centru Liberce s vlastním stravováním a Wi-Fi zdarma.  Apartmány se nacházejí v činžovním domě z roku 1896 v historickém centru města Liberce vzdálené pouhých 200 m od Liberecké radnice, v okolí najdete velké množství restaurací a obchodů. Díky výborné poloze se velmi snadno a rychle dostanete k zajímavostem Liberce. Dům stojí na hlavní tramvajové lince vedoucí z areálu Ještěd až do ZOO v Lidových sadech. Příjezd: Jelikož není v domě recepce, budeme moc rádi, když nám o svém čase příjezdu… Více… dáte vědět alespoň půl hodiny předem, abychom  na vás počkali s klíči a vše vám ukázali. Pokud máte zájem o parkování, parkovací místa je nutné rezervovat předem, jejich počet je omezen. Parkovací místa se nacházejí přímo za domem, nebo na modré parkovací zóně ve vedlejší ulici cca 100m od domu. Parkování je pro vás zdarma.   Odjezd: U vchodových dveří domu se nachází schránka s nápisem Golden Key apartments, kam  při odjezdu jednoduše vhodíte klíče od zamčeného apartmánu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 600 Kč za osobu na noc!

Golden Key apartments - Vybavení pokojů

Všechny naše apartmány a studia jsou moderně a vkusně zařízena tak, abyste se u nás cítili jako doma. Je Vám k dispozici obývací pokoj, plně vybavená kuchyňská linka, ložnice, koupelny mají sprchové kouty, oddělené WC. V některých apartmánech je k dispozici myčka nádobí. Na požádání připravíme hrací koutek pro vaše nejmenší.

Golden Key apartments - Možnosti stravování

Možnost vlastního stravování, nebo v mnoha restauracích v okolí.

Golden Key apartments - Okolí ubytování

Apartmány se nacházejí v samém centru Liberce. Díky výborné poloze se velmi snadno a rychle dostanete k zajímavostem Liberce jako je jedna z nejstarších ZOO v České republice, botanická zahrada. Výborným místem pro rodinné odpoledne je Dynopark vzdálený pouhých 200 m od apartmánů, velmi oblíbeným místem je městský bazén a Centrum Babylon s IQparkem, IQlandií, zábavním parkem, aquaparkem. V zimním období můžete navštívit lyžarská střediska Skiareál Ještěd, Javorník.
Dům stojí na hlavní tramvajové lince vedoucí z areálu Ještěd až do ZOO v Lidových sadech. Touto linkou se také velmi snadno dostanete na vlakové a autobusové nádraží.

Fotografie Golden Key apartments

Golden Key apartments
Zvětšit fotografii

Mapa Golden Key apartments

Velká mapa