Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Vítkova Hora, ubytování Karlovy Vary

Romantický hotel v malebné lokalitě nad lázeňským centrem Karlových Varů.  Hotel leží na okraji lázeňského centra s krásnými výhledy na Karlovy Vary. Hlavními výhodami je přírodní okolí, vysoký standart služeb, relaxační procedury. Hotel disponuje 24 lůžky. Je vhodný pro odpočinek, relaxační a ozdravné pobyty, školení, firemní akce, svatby. Součástí hotelu je restaurace s letní terasou, společenské prostory s barem, wellness.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 597 Kč za osobu na noc!

Hotel Vítkova Hora - Nabízené služby

Golfové pobyty
Firemní akce
Svatby
Rodinné oslavy

Hotel Vítkova Hora - Vybavení pokojů

Jednolůžkový/Dvojlůžkový pokoj
Pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, umyvadlem, fénem a kosmetickým zrcátkem. Dále je na pokoji k dispozici televize s příjmem satelitních programů, telefon, bezplatné připojení k internetu Wi-Fi.  V průběhu pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky.
Apartmán
Pokoj je rozdělen na spací a obytnou část, je vybaven malým kuchyňským koutem, dále koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem, fénem a kosmetickým zrcátkem.  Kromě toalety zde najdete také bidet. Dále je na pokoji k dispozici televize s příjmem satelitních programů, telefon, bezplatné připojení k internetu Wi-Fi. Pro drobné občerstvení slouží minibar. V průběhu pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky.
Komfortní pokoj
Pokoj je rozdělen na spací a obytnou část, je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem, fénem a kosmetickým zrcátkem. Dále je na pokoji k dispozici televize s příjmem satelitních programů, telefon, bezplatné připojení k internetu Wi-Fi. Pro drobné občerstvení slouží minibar. V průběhu pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky. 

Hotel Vítkova Hora - Možnosti stravování

Restaurace je založená na domácí české kuchyni se zaměřením na zvěřinu a rybí speciality připravované z čerstvých surovin.  V naší vinotéce najdete vína z jižní Moravy a vína vyhlášených francouzských, italských vinařství.  

Hotel Vítkova Hora - Okolí ubytování

Hotel se nachází v malebné lokalitě nad lázeňským centrem Karlových Varů. Kolem hotelu vedou lesní stezky přímo do lázeňského centra Karlových Varů. Pěšky i na kole je možné navštívit řadu atraktivit v okolí - rozhledny Diana, Goethova vyhlídka, vyhlídka Karla IV, Aberg, termální prameny, veřejné lázně, městské divadlo, galerie umění, muzea a dostihového závodiště. V okolí můžete navštívit hrad Loket, zámek v Bečově či zřícenina hradu Andělská hora.
Autem z rychlostní komunikace E6 odbočit do Olšových Vrat a dále pokračovat směr letiště.
Autem z centra města 10 minut směrem na letiště.
Vlakem do stanice Karlovy Vary.
Městským autobusem číslo 8 ze zastávky Tržnice, vystoupit v zastávce Vítkova hora.
Z letiště Karlovy Vary 1km  hotelovým taxi, nebo městským autobusem číslo 8.

Fotografie Hotel Vítkova Hora

Hotel Vítkova Hora
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Vítkova Hora

Velká mapa