Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Boutique Hotel Diama, ubytování Mratín

Boutique Hotel Diama Představujeme Vám zcela nový rodinný hotel nacházející se na poklidném okraji Prahy v části Praha – Východ – obec Mratín. Přívlastek „Boutique“, definuje atmosféru hotelu - půvabný a nápaditý design se snoubí s vysokým standardem nabízených služeb. Zakládáme si na profesionalitě, vstřícnosti a osobním přístupu. Bylo naším cílem vytvořit příjemné prostředí, ve kterém v dnešní hektické době alespoň na okamžik zapomenete na každodenní rutinu. Představujeme Vám zcela nový rodinný hotel nacházející se na poklidném okraji Prahy v části Praha – Východ – obec Mratín. Přívlastek „Boutique“, definuje atmosféru hotelu - půvabný a nápaditý design se snoubí s vysokým standardem nabízených… Více… služeb. Zakládáme si na profesionalitě, vstřícnosti a osobním přístupu. Bylo naším cílem vytvořit příjemné prostředí, ve kterém v dnešní hektické době alespoň na okamžik zapomenete na každodenní rutinu. V hotelu naleznete celkem 20 pokojů v různých designových provedeních. Hotel je zcela bezbariérový, disponuje dvěma bezbariérovými pokoji. Výtah je samozřejmostí. V každém pokoji je dále zdarma dostupná Wi-Fi síť. Cestujete-li k nám autem, zcela jistě oceníte bezplatné parkování. Cesta autem z hotelu Diama zabere necelých 20 minut do centra Prahy. Hotel se nachází cca 10 minut autem od PVA Letňany a nabízí tak vystavovatelům i návštěvníkům výstav zajímavou možnost ubytování, kde můžou po náročném dni načerpat novou energii. Hosté mohou využít bohaté hotelové snídaně, která je součástí ceny ubytování. Boutique hotel Diama je ideálním místem pro ty, kteří se na svých cestách rádi nechávají hýčkat…

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 663 Kč za osobu na noc!

Boutique Hotel Diama - Vybavení pokojů

V hotelu naleznete celkem 20 pokojů v různých designových provedeních. Hotel je zcela bezbariérový, disponuje dvěma bezbariérovými pokoji. Výtah je samozřejmostí. V každém pokoji je dále zdarma dostupná Wi-Fi síť.

Boutique Hotel Diama - Možnosti stravování

Hosté mohou využít bohaté hotelové snídaně, která je součástí ceny ubytování. Snídaně je podávaná každý den od 07.00 - 09.30.
Prostory hotelu i restaurace jsou zcela nekuřácké.

Boutique Hotel Diama - Okolí ubytování

Jak se k nám dostanete:
Autem směrem z Prahy:   - směr Teplice (dálnice D8) - sjezd směr Mělník, Líbeznice - po přejetí okruhu kolem obce Líbeznice - křižovatka - vpravo směr Měšice - následujte neustále hlavní silnici - po výjezdu z obce Měšice následuje Mratín - Boutique Hotel Diama
Autobusem:
Linka 365 - ze stanice metra Letňany (cesta cca 25 minut) - jízdní řády zde (http://jrportal.dpp.cz/DataFTP/JRPortalData/365/20141214c/365_linka.pdf)
Linka 377 - ze stanice metra Letňany (cesta cca 20 minut) - jízdní řády zde (http://jrportal.dpp.cz/DataFTP/JRPortalData/377/20141214c/377_linka.pdf)

Fotografie Boutique Hotel Diama

Boutique Hotel Diama
Zvětšit fotografii

Mapa Boutique Hotel Diama

Velká mapa