Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Neco, ubytování Malá Skála

Penzion Neco se nachází v centru obce Malá Skála, v malebném údolí řeky Jizery a nabízí ubytování  v útulně zařízených apartmánech s vlastní kuchyňkou a příslušenstvím, ale také levné ubytování v turistických pokojích. Penzion Neco se nachází v centru obce Malá Skála, v malebném údolí řeky Jizery a nabízí ubytování  v útulně zařízených apartmánech s vlastní kuchyňkou a příslušenstvím, ale také levné ubytování v turistických pokojích. Penzion nabízí dva typy ubytování. V prvním patře je celkem 6 apartmánů různých velikostí (3 – 9 lůžek) s celkovou kapacitou 32 lůžek. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, satelitní TV a pokrytí signálem… Více… WI-FI. Tři z apartmánů mají navíc balkon nebo terasu. Hostům je k dispozici jídelna s možností celodenního stravování, bar, venkovní posezení s dětským hřištěm a klubovna (stolní tenis, horolezecká stěna). V penzionu je půjčovna kvalitních horských kol, zajišťujeme outdoorové aktivity pro školy.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 333 Kč za osobu na noc!

Penzion Neco - Vybavení pokojů

V prvním patře je 6 apartmánů různých velikostí, s celkovou kapacitou 32 lůžek. K vybavení každého apartmánu patří kuchyňka, televize, sociální zařízení. 4 apartmány mají obývací pokoj a ložnici, ostatní jsou jednopokojová studia.
V přízemí najdete 3 – 8 lůžkové turistické pokoje s celkovou kapacitou 42 lůžek. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, jednoduše a účelně zařízeny, mají společné sprchy a WC. K dispozici pro hosty této části penzionu je malá vybavená kuchyňka (nádobí, vařiče, lednice) a posezení. V jídelně je satelitní TV.

Penzion Neco - Možnosti stravování

V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně, polopenze nebo plná penze je možná po dohodě pro skupiny od 10 osob.

Penzion Neco - Okolí ubytování

Malá Skála leží v malebném údolí řeky Jizery, v pomyslném středu Českého Ráje, obklopena skalními městy.  Je vhodným místem pro dovolenou rodin s dětmi, školní výlet, soustředění sportovního klubu ale i romantický víkend nebo firemní akce.
auto, vlak, autobus

Fotografie Penzion Neco

Penzion Neco
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Neco

Velká mapa