Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Kovács, ubytování Novosedly

Penzion KOVÁCS se nachází v klidném a příjemném prostředí vinic a vinných sklepů na okraji vinařské obce Novosedly v Mikulovské vinařské oblasti. Penzion je vhodný jak k rekreaci, tak k pořádání firemních prezentací, školení a společenských událostí. Ubytovací kapacita objektu je 50 lůžek, s přistýlkami max. 60 lůžek. Penzion nabízí 10 dvoulůžkových a 10 třílůžkových pokojů s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprcha, toaleta, umyvadlo) a televizí. V celém areálu je dostupná wifi pro připojení k síti Internet. V objektu se dále nachází vstupní hala s posezením, televizí a kulečníkem, prostorná jídelna s barem, pro účely prezentací vybavená dataprojektorem. Před samotným penzionem… Více… je uzavřená parkovací plocha, venkovní posezení s grilem, pétanque hřiště a rekreační bazén. Kolem penzionu jsou zatravněné plochy vhodné ke sportovnímu vyžití ubytovaných.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Kovács - Nabízené služby

Pro skupiny od 10 osob zajistíme soukromé posezení s ochutnávkou vína a občerstvením v některém z vinných sklepů u místních vinařů.

Penzion Kovács - Vybavení pokojů

Penzion nabízí 10 dvoulůžkových a 10 třílůžkových pokojů. U třílůžkových je možná přistýlka. Každý pokoj je vybaven novým nábytkem, sociálním zařízením (sprcha, toaleta, umyvadlo) a televizí.

Penzion Kovács - Možnosti stravování

V blízkosti penzionu jsou vinné sklepy s možností ochutnávek a zakoupení vína.

Penzion Kovács - Okolí ubytování

Obec Novosedly na Moravě je významnou vinařskou obcí Mikulovské vinařské podoblasti. Penzion se nachází nad obcí mezi vinnými sklepa a vinohrady, kde řada vinných sklepů je otevřena pro veřejnost a je zde možné ochutnat a zakoupit víno. Ochutnávku je možné spojit s procházkou mezi vinohrady po naučné vinařské stezce.

Fotografie Penzion Kovács

Penzion Kovács
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Kovács

Velká mapa