Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Village, ubytování Karlovy Vary

Rodinný pension Village se nachází u řeky Rolavy v klidné části města Rybáře, historické centrum (náměstí Republiky) je vzdáleno 1,6 km. Před pensionem je velké parkoviště zdarma, dále také množství obchodů a služeb a restaurace. Do centra se lze dostat pohodlně autobusem č.12 ze zastávky „Konečná“ která se nachází před pensionem. Rodinný pension Village se nachází u řeky Rolavy v klidné části města Rybáře, historické centrum (náměstí Republiky) je vzdáleno 1,6 km. Před pensionem je velké parkoviště zdarma, dále také množství obchodů a služeb a restaurace. Do centra se lze dostat pohodlně autobusem č.12 ze zastávky „Konečná“ která se nachází před pensionem. Prostorné pokoje jsou standardně zařízené, koupelny… Více… jsou společné pro všechny pokoje. K dispozici je plně vybavená kuchyň pro vlastní vaření s jídelním koutem. Všechny pokoje jsou v prvním patře a většina má výhled na zahradu a řeku. Připojení k internetu pomocí Wi-Fi je k dispozici v celém objektu zdarma. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Vítána jsou také domácí zvířata. Recepce je otevřena od 8:00 do 18:00, dále funguje nonstop služba na telefonu. V blízkosti se nachází volnočasový areál s koupalištěm, inline dráhou, kurty na tenis či volejbal a cyklostezka. Pension se nachází 0,8 km od poutního kostela Sv. Anny, 2 km od golfového hřiště, 1,2 km od vlakového nádraží, 1,9 km od hokejové KV Arény, muzeum Becherovky 1,6 km, sklárna Moser 1,6 km.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Village - Vybavení pokojů

Prostorné pokoje jsou standardně zařízené, koupelny jsou společné pro všechny pokoje. K dispozici je plně vybavená kuchyň pro vlastní vaření s jídelním koutem. Všechny pokoje jsou v prvním patře a většina má výhled na zahradu a řeku. Připojení k internetu pomocí Wi-Fi je k dispozici v celém objektu zdarma. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Vítána jsou také domácí zvířata.

Penzion Village - Možnosti stravování

Nabízíme snídaně formou bufetu, dále pak zajišťujeme občerstvení (catering) na akce které se u nás konají.

Penzion Village - Okolí ubytování

V blízkosti se nachází volnočasový areál s koupalištěm, inline dráhou, kurty na tenis či volejbal a cyklostezka. Pension se nachází 0,8 km od poutního kostela Sv. Anny, 2 km od golfového hřiště, 1,2 km od vlakového nádraží, 1,9 km od hokejové KV Arény, muzeum Becherovky 1,6 km, sklárna Moser 1,6 km.
Pokud přijíždíte autobusem, k penzionu zajíždí linka MHD číslo 12, zastávka se jmenuje "Konečná".  Rozhodnete-li se jít pěšky, cesta z autobusového nádraží trvá cca 40 minut, z vlakového pak 25 minut.  Jako orientační bod se nachází v těsné blízkosti penzionu obchod Norma.

Fotografie Penzion Village

Penzion Village
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Village

Velká mapa