Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Village, ubytování Karlovy Vary

Rodinný pension Village se nachází u řeky Rolavy v klidné části města Rybáře, historické centrum (náměstí Republiky) je vzdáleno 1,6 km. Před pensionem je velké parkoviště zdarma, dále také množství obchodů a služeb a restaurace. Do centra se lze dostat pohodlně autobusem č.12 ze zastávky „Konečná“ která se nachází před pensionem. Rodinný pension Village se nachází u řeky Rolavy v klidné části města Rybáře, historické centrum (náměstí Republiky) je vzdáleno 1,6 km. Před pensionem je velké parkoviště zdarma, dále také množství obchodů a služeb a restaurace. Do centra se lze dostat pohodlně autobusem č.12 ze zastávky „Konečná“ která se nachází před pensionem. Prostorné pokoje jsou standardně zařízené, koupelny… Více… jsou společné pro všechny pokoje. K dispozici je plně vybavená kuchyň pro vlastní vaření s jídelním koutem. Všechny pokoje jsou v prvním patře a většina má výhled na zahradu a řeku. Připojení k internetu pomocí Wi-Fi je k dispozici v celém objektu zdarma. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Vítána jsou také domácí zvířata. Recepce je otevřena od 8:00 do 18:00, dále funguje nonstop služba na telefonu. V blízkosti se nachází volnočasový areál s koupalištěm, inline dráhou, kurty na tenis či volejbal a cyklostezka. Pension se nachází 0,8 km od poutního kostela Sv. Anny, 2 km od golfového hřiště, 1,2 km od vlakového nádraží, 1,9 km od hokejové KV Arény, muzeum Becherovky 1,6 km, sklárna Moser 1,6 km.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 350 Kč za osobu na noc!

Penzion Village - Vybavení pokojů

Prostorné pokoje jsou standardně zařízené, koupelny jsou společné pro všechny pokoje. K dispozici je plně vybavená kuchyň pro vlastní vaření s jídelním koutem. Všechny pokoje jsou v prvním patře a většina má výhled na zahradu a řeku. Připojení k internetu pomocí Wi-Fi je k dispozici v celém objektu zdarma. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Vítána jsou také domácí zvířata.

Penzion Village - Možnosti stravování

Nabízíme snídaně formou bufetu, dále pak zajišťujeme občerstvení (catering) na akce které se u nás konají.

Penzion Village - Okolí ubytování

V blízkosti se nachází volnočasový areál s koupalištěm, inline dráhou, kurty na tenis či volejbal a cyklostezka. Pension se nachází 0,8 km od poutního kostela Sv. Anny, 2 km od golfového hřiště, 1,2 km od vlakového nádraží, 1,9 km od hokejové KV Arény, muzeum Becherovky 1,6 km, sklárna Moser 1,6 km.
Pokud přijíždíte autobusem, k penzionu zajíždí linka MHD číslo 12, zastávka se jmenuje "Konečná".  Rozhodnete-li se jít pěšky, cesta z autobusového nádraží trvá cca 40 minut, z vlakového pak 25 minut.  Jako orientační bod se nachází v těsné blízkosti penzionu obchod Norma.

Fotografie Penzion Village

Penzion Village
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Village

Velká mapa