Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel MRKÁČEK, ubytování Lišov

Hotel Mrkáček se nachází v Lišově u Českých Budějovic a najdete zde kompletní služby pro Váš aktivní odpočinek. Hotel Mrkáček se nachází v Lišově u Českých Budějovic a nabízí moderně a účelně zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením, televizí, chladničkou s občerstvením, telefonem a připojením k internetu. Kapacita hotelu je 39 lůžek.  Hotel zajišťuje kompletní stravování (snídaně, obědy, večeře – nonstop). Součástí areálu je vlastní parkoviště hlídané kamerovým systémem – zcela zdarma, dětské hřiště a venkovní krytá terasa s kapacitou 50 míst. Najdete zde kompletní služby pro Váš aktivní odpočinek: restaurace Sport s vynikající kuchyní, nová moderní… Více… restaurace s kapacitou 150 míst, relaxační centrum, fitness centrum, bazén Whirlpool, sauna, 2 venkovní tenisové kurty, 2 kryté tenisové haly, bowling, kulečník, šipky, kurt na beach volejbal a nohejbal, odborné masáže, půjčovna jízdních kol, kosmetický salón (manikúra, pedikúra, kosmetika). Možno rezervovat celý areál sportcentra vč. hotelu pro soukromé či firemní večírky.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 600 Kč za osobu na noc!

Hotel MRKÁČEK - Nabízené služby

Sportcentrum Mrkáček rozšířilo svou činnost o minibusovou dopravu pro 19 osob. Dovezeme Vás na firemní či soukromé akce, večírky, sportovní akce a zájezdy v ČR i Evropě. Mikrobus Mercedes Benz je vybaven nadstandardní výbavou: TV, DVD, klima. Základní ceny po ČR: 17,– Kč/km, 1/2 h čekání = 75,– Kč. K mikrobusu lze připojit cyklovlek, vlek na lyže a vlek na lodě (cena mikrobusu s vlekem 19,– Kč/km). Ceny jsou bez DPH.

Hotel MRKÁČEK - Možnosti stravování

Hotel zajišťuje kompletní stravování (snídaně, obědy, večeře – nonstop). Naše 2 restaurace Vám nabídnou tradiční českou kuchyni, ale i nejrůznější vynikající speciality, pizzu i thajská jídla. Lze zde pořádat soukromé večírky, rauty, oslavy, firemní akce, prezentace, svatby, školení, apod. Kapacita je 50 míst + 150 míst v restauraci RELAX v 1. patře. V letních měsících máte možnost posezení na stylové venkovní terase s kapacitou 60 míst. V restauraci si lze zazpívat při karaoke a sledovat přímé přenosy na velkopološné obrazovce.

Hotel MRKÁČEK - Okolí ubytování

Město Lišov leží na pahorkatině, která odděluje kotlinu českobudějovickou a třeboňskou. Nejvyšším místem této pahorkatiny je kóta Větrník, ležící v nadmořské výšce 566 m. Počátky vzniku města nejsou přesně známy, lze však důvodně předpokládat, že se jedná o osadu starou.

Fotografie Hotel MRKÁČEK

Hotel MRKÁČEK
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel MRKÁČEK

Velká mapa