Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U rybníka, ubytování Jáchymov

Horská chata U rybníka -apartmány pro 3 – 5 osob s vlastním WC, sprchou a internetem-je situována mezi lesem a rybníkem s průzračnou vodou. Je po celkové rekonstrukci z r. 2006 a je umístěna v rekreační oblasti Mariánská (900 m.n.m.), v Krušných horách. Mariánská se nachází 22 km od Karlových Varů a 7 km od Božího Daru, uprostřed hlubokých lesů a luk. Klidná lokalita, ideální místo pro milovníky horských kol, bílých stop, sjezdového lyžování či prostě jen pro toulky čistou horskou přírodou. Bezproblémový příjezd k chatě i v zimě. Nedaleké lázně nabízejí všechny myslitelné wellness procedury a přímo u nás provozujeme apiterapii, na kterou, jako naši hosté, máte nárok na slevu 10%. Viz www.vcelidum.cz. U nás si opravdu… Více… odpočinete a dokonce pomůžete svému tělu wellness i léčebnými procedurami. Po celkové rekonstrukci z podzimu r. 2006, apartmány pro 3 – 5 osob s vlastním WC, sprchou a internetem. Společenská místnost –– jídelna, infrasauna, parkoviště, možnost garážování, 2 apartmány bezbariérové.8 pokojů o celkové kapacitě 35 osob. Sportovní vyžití Turistika - od lehkých vycházek po loukách a lesích v nejbližším okolí až po náročnější tůry po hřebenech a úbočích hor. Možno po značených stezkách i jen podle mapy. Cykloturistika - výborné terény po značených cestách. Nenáročné trasy po relativně plochém hřebeni po trati Krušnohorské magistrály až po těžké trasy po úbočích hor. Specialitou je sjezdová trať pro horská kola i s lanovkou přímo z Klínovce, z Mariánské snadno dosažitelná. Běžecké lyžování - z místa snadno dostupné stopy Krušnohorské magistrály. Blízký biathlonový areál s upravenými okruhy. A nebo výlety neporušeným sněhem. Sjezdové lyžování - v místě vlek pro začátečníky a připravovaný dětský vlek přímo u chaty. Ze hřebenu nad Mariánskou (od objektů cca 700 m) vede 5 sjezdových tratí (1 černá, 3 červené a 1 dětská) se třemi vleky, umělým zasněžováním i večerním lyžováním. Po lyžování dojezd na lyžích až před chaty. Pro děti Vyžití na okolních loukách při sáňkování a bobování - místní přírodní „bobová dráha“ má až 600 m. Koupání V létě přímo v Mariánské v místním rybníku – hlavně pro děti, v novém jáchymovském Aquaparku (3 km) a v okolních přírodních koupalištích (od 6 km). Krytý bazén na Božím Daru (7 km), v Potůčkách (20 km) a Thermal v Karlových Varech (25 km). V létě i v zimě dva kryté aquaparky s termálními bazény v Německu (oba 50 km), v létě venkovní aquapark v Klášterci – 30 km.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 300 Kč za osobu na noc!

Penzion U rybníka - Nabízené služby

Na přání zajišťujeme např.:
školní pobyty na zotavenou, školní lyžařské výcvikové kurzy, autobusové výlety za kulturou, poznáním, sportem či zábavou, výlety po okolí s instruktory – lyže, kola, chůze s holemi, ... výlety na koních, lovecké výlety, poslední leče, jazykové kurzy, TeamBuildingové programy, sportovní soutěže a turnaje (od malé kopané přes orientační běh a střelbu až po šachy), setkání zájmových skupin, zábavy a rauty. Pořádání hokejových a fotbalových soustředění a turnajů na blízkých hřištích a stadionech.

Penzion U rybníka - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou jednoduše, ale útulně zařízeny a vybaveny vlastním sociálním zařízením a sprchou,  internetovým připojením. Dva apartmány jsou bezbariérové. K dispozici je společenská místnost/jídelna.8 pokojů o celkové kapacitě 35 osob.Chata dále nabízí možnost zajištění autobusových výletů za kulturou, poznáním, sportem či zábavou, výlety po okolí s instruktory, výletů na koních, teambuildingových programů, sportovních soutěží, atd.

Penzion U rybníka - Možnosti stravování

V blízkosti objektu se nachází chata Na sluníčku, kde Vám je k dispozici restaurace s ping-pongem, šipkami, sluneční terasou, venkovním posezením, grilem...Po předchozí domluvě lze v restauraci zajistit polopenzi i plnou penzi, snídaně, balíčky. Možné stravování přímo v Chatě U rybníka.

Penzion U rybníka - Okolí ubytování

Jehličnaté, bukové i smíšené lesy se skalními útvary, množstvím státem chráněných stromů, velkým počtem zástupců fauny a flory (často i vzácných druhů) a přímo houbařský ráj. To vše v nejbližším okolí. Výhledy na Karlovy Vary, Doupovské hory, Slavkovský les, Klínovec, Neklid a Plešivec.
Bez problémů i v zimě. Parkování přímo u chaty. Možnost garážování ( v omezeném množství). Autobusová zastávka cca 100m

Fotografie Penzion U rybníka

Penzion U rybníka
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U rybníka

Velká mapa