Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Business Hotel Alley, ubytování Olomouc

Nadstandardně vybavený Business hotel Alley s 30 pokoji v klidné parkové části Olomouce, nedaleko od centra města. Přímo v srdci historického centra Olomouce, v klidném prostředí městských parků, se nachází Business Hotel ALLEY****.Návštěvníkům nabízí šest jednolůžkových pokojů, dvacet dvoulůžkových pokojů a čtyři komfortně vybavené suity s vířivou vanou.Bezbariérový přístup do všech částí hotelu poslouží také invalidním klientům.Pokoje jsou nadstandardně zařízeny nábytkem z ekologických materiálů, samozřejmostí jsou TV a DVD přehrávače, přípojky k internetu, trezor, klimatizace všech místností včetně salónků a ozvučení koupelen. Společenské místnosti disponují technologií WiFi umožňující bezdrátové… Více… připojení k internetu. Celková kapacita hotelu je 54 lůžek. V areálu hotelu je pro relaxaci umístěno fitness centrum se saunou, skotskými střiky, vodní masáží a párou. Hotel i parkoviště jsou nepřetržitě hlídány kamerovým systémem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 575 Kč za pokoj na noc!

Business Hotel Alley - Vybavení pokojů

Ubytování Vám nabízíme v následujících typech pokojů. 6 jednolůžkových pokojů o velikosti 18 m2 s vanou/WC nebo sprchou/WC, některé mají výhled do parku. 13 dvoulůžkových pokojů DOUBLE, některé s možností přistýlky, velikost pokojů 23 m2, s vanou/WC. 3 dvoulůžkové pokoje TWIN, některé s výhledem do parku, velikost pokojů 23 m2 s vanou/WC nebo sprchou|/WC. 1 bezbariérový dvoulůžkový pokoj TWIN speciálně upravený pro invalidní klienty, velikost pokoje 36 m2 se sprchou/WC.2 dvoulůžkové pokoje DOUBLE LUX, velikost pokoje 39 m2, s vanou/WC. 1 dvoulůžkový pokoj TWIN LUX, s malou terasou, s vanou/WC velikost pokoje 36 m2.3 prostorné business suity o velikosti 48 m2 s kávovým a čajovým servisem v ceně, s vířivou vanou/WC.1 luxusní dvoulůžková suite Alley s terasou a překrásným výhledem na městké parky, s kávovým a čajovým servisem v ceně, s vířivou vanou/WC.
 

Business Hotel Alley - Okolí ubytování

Hotel se nachází ve velmi klidném prostředí městských parků, do samého centra města se od nás dostanete pěší chůzí za ca. 5 minut. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází areál TJ Lokomotiva Olomouc s možností sportovního vyžití. Nepřeberné kulturní zážitky Vám nabízí historické centrum Olomouce - muzea, divadlo, koncerty pod širým nebem, divadelní i hudební festivaly a mnoho dalších.
Vlakem - stanice Olomouc hlavní nádraží, dále tramvaj číslo 1 a 7, vystoupit na zastávce Tržnice. Autobusem - zastávka Olomouc autobusové nádraží, dále tramvaj číslo 4 na zastávku Hlavní nádraží, zde přestoupit na tramvaj číslo 1 nebo 7, vystoupit na zastávce Tržnice. Hotel je od zastávky Tržnice vzdálen ca. 200 metrů.

Fotografie Business Hotel Alley

Business Hotel Alley
Zvětšit fotografii

Mapa Business Hotel Alley

Velká mapa