Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Clarion Hotel Prague Old Town, ubytování Praha 1

Clarion Hotel Prague Old Town nabízí veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru moderně vybavených pokojů čtyřhvězdičkového standardu v samém srdci Prahy na Starém Městě. Clarion Hotel Prague Old Town nabízí ubytování v 90 útulných pokojích a 3 prostorných apartmánech. Dvě patra hotelu jsou plně nekuřácká. K dispozici je též bezbariérový pokoj pro handicapované hosty. V celém objektu je zdarma k dispozici připojení k internetu. Recepce zajišťuje sekretářské služby, taxi, room service, praní a žehlení. Garážové parkování v docházkové vzdálenosti - 750,- Kč/den.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Clarion Hotel Prague Old Town - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vlastním sociálním zařízením, telefonem, televizí se satelitním příjmem, trezorem a minibarem. Internet s kabelovým připojením.

Clarion Hotel Prague Old Town - Možnosti stravování

Caffé Riva- 11:00- 23:00

Clarion Hotel Prague Old Town - Okolí ubytování

Za zábavou nemusíte chodit daleko, v srdci Starého města budete mít možnost objevit kouzelná romantická zákoutí, posedět u Vltavy nad šálkem kávy, prozkoumat nespočet muzeí, galerií a trhů, pobavit se v divadle nebo ochutnat skvělé jídlo v některé z pražských restaurací.
Zastávka: 100 m Autobusové nádraží: 2000 m Centrum: 100 m Vlakové nádraží: 2000 m Letiště: 17 km Metro: 500 m

Fotografie Clarion Hotel Prague Old Town

Clarion Hotel Prague Old Town
Zvětšit fotografii

Mapa Clarion Hotel Prague Old Town

Velká mapa