Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Orion, ubytování Liberec

Romantický Hotel Orion se nachází uprostřed krásné přírody v Liberci, odkud je nádherný výhled na město. Hotel Orion poskytuje pohodlné ubytování během svatby, semináře, relaxační dovolené a dalších příležitostí v Liberci. Nedílnou součástí hotelu je restaurace s širokým výběrem českých specialit. Romantický Hotel Orion se nachází uprostřed krásné přírody v Liberci, odkud je nádherný výhled na město. Hotel Orion poskytuje pohodlné ubytování během svatby, semináře, relaxační dovolené a dalších příležitostí v Liberci. Nedílnou součástí hotelu je restaurace s širokým výběrem českých specialit. Hotel se nachází uprostřed krásné přírody, při trase z Liberce do Bedřichova, na úpatí Jizerských hor, které se… Více… staly pro své klimatické a přírodní podmínky rekrační oblastí zimních sportů. Pobyz v našem hotelu je také příležitostí k návštěvě přilehlého Liberce, nabízejícího společenské a kulturní vyžití v podobě prohlídky Severočeského muzea, botanické zahrady, nejstarší ZOO v České republice, divadla, ale i dominanty města-hory Ještěd. Hotel disponuje velkou, dřevem vykládanou halou, s křišťálovým lustrem a krbem, a je ideálním místem pro odpočinek. V poslední době jsme pro naše hosty zbudovali saunu ve které se mohou osvěžit po celém dni stráveném na zdejších sjezdovkách, v běžecké stopě nebo po pěší turistice. A jestli potřebujete o trochu více odpočinku, tak pro vaše ratolesti máme připravený dětský koutek. Součástí hotelu je tenisová hala s dvěma kurty - povrch koberec s granulátovým vsypem a tenisový obchod. Celý areál tvoří uzavřený komplex, který uspokojí i nejnáročnější klienty. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 375 Kč za osobu na noc!

Hotel Orion - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybavené v evropském stadardu - WI-FI, TV-SAT, lednice s minibarem, telefon. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek v podobě plnohodnotných postelí, na pokojích je k dispozici sprcha nebo vana.

Hotel Orion - Možnosti stravování

Restaurace s barem pro 60 hostů, s vynikající kuchyní, je otevřena 7 dní v týdnu od 11 do 24 hodin. V létě nabízí příjemné posezení na dvou terasách s možností krásného výhledu na Liberce.

Hotel Orion - Okolí ubytování

V blízkém okolí hotelu najdete spoustu značených turistických cest a cyklostezek, které jsou přímo rájem lyžařů v zimě a turistů a cyklistů v létě. Nedaleko jsou rovněž sjezdovky nabízející vyžití příznivcům zimních sportů a radovánek. Přímo od hotelu je možné se napojit na Jizerskou magistrálu - cca 500m od hotelu. Sjezdovky na kraji Bedřichova jsou vzdáleny 3km od hotelu. V Liberci pak ZOO, botanická zahrada, Babylon - zábavní centrum, městský plavecký bazén. Pro milovníky kulturních představení pak divadlo F.X.Šaldy.

Fotografie Hotel Orion

Hotel Orion
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Orion

Velká mapa