Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Dvořák, ubytování Karlovy Vary

Pension Dvořák je situován v centru města a je nově rekonstruován v roce 2014. Díky výhodné poloze nabízí mnoho příležitostí k poznání města a jeho atraktivit v nejbližším okolí. Pension Dvořák je situován v centru města a je nově rekonstruován v roce 2014. Díky výhodné poloze nabízí mnoho příležitostí k poznání města a jeho atraktivit v nejbližším okolí – festivalové kino Thermal, několik restaurací, Becher muzeum, Alžbětiny lázně - možnost léčebného ambulantního programu, Wellnes, bazén; terminál městské i meziměstské autobusové dopravy, centrum nákupní zóny, navazující lázeňské území s možností návštěvy památek, pramenů a turistických zajímavostí. V pensionu se nachází recepce s možností… Více… zajištění služeb včetně kulturních a sportovních aktivit – divadlo, koncerty, golf, tenis, zapůjčení horských kol aj. Možnost placeného parkování v blízkých podzemních garážích na náměstí Dr. M. Horákové. Každý z pokojů má ve snídárně vlastní stůl. Možnost objednání snídaně formou bufetu se standardní nabídkou pokrmů i nápojů v době od 8.00 do 10.00 hod.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 880 Kč za osobu na noc!

Pension Dvořák - Vybavení pokojů

Rodinný pension nabízí ideální podmínky pro individuální í rodinný pobyt - dva dvoulůžkové pokoje, dva čtyřlůžkové pokoje a jeden pětilůžkový s dvěma ložnicemi (všechny pokoje s možností dětské postýlky). 
Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, televizí a minibarem. Samozřejmostí je vybavení lůžkovinami a ručníky ve vysoké kvalitě jako například u prestižních hotelů v Karlových varech. Nábytek je vyhotoven na míru pro Vaši maximální spokojenost. V pokojích i na chodbách pensionu jsou luxusní hotelové koberce. Všechny pokoje i vchodové dveře jsou opatřeny přístupovým systémem (kartové zámky). Z pokojů č. 2, 4, 5 je výhled přímo na pěší zónu.
Pokoj č. 1 a 3 je vybaven dvoulůžkovou postelí, TV a minibarem. Má svou koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem.
Pokoj č. 2 je jeden velký pokoj s jednou dvoulůžkovou postelí a dvěmi jednolůžkovými. Má svou koupelnu se sprchovým koutem, WC, a umyvadlem.
Pokoj č. 4 má dvě ložnice. V jedné místnosti se nachází dvoulůžková postel, TV, minibar. Druhá místnost je vybavena dvěmi dvoulůžkovými postelemi a TV. Má svou koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem.
Apartmán je vybaven třemi oddělenými ložnicemi. V tomto vyjímečném ,apartmánu´ se můžete těšit na malou terasu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, WC, umyvadlem a samozřejmostí jsou u nás vždy čisté a kvalitní ručníky či osušky.

Pension Dvořák - Možnosti stravování

V blízkosti pensionu se nachází celá řada restauračních zařízení, která nabízí širokou škálu domácí i světové kuchyně. 

Pension Dvořák - Okolí ubytování

Pension Dvořák nabízí svým klientům ubytování v srdci Karlových Varů, přímo na pěší zóně.V blízkosti se nachází lázně s možností navštívit různé procedůry, masáže, ale i wellnessové programy či bazén. Pouze 10 minut chůze se nachází 13 horkých minerálních pramenů. Mimo jiné také celá řada historických památek a zajímavých míst např.: Kolonády, kostely, lázeňské budovy, rozhledny aj. Důležitou součástí okolí pensionu jsou také různé obchody od potravin až po značkové butiky s oblečením.
Do našeho Pensionu se dostanete městskou hromadnou dopravou, která má hlavní zastávku, kde se pojí všechny linky přímo 300m od nás. Další možnost je automobilem, parkování do 200m od Pensionu. Samozřejmou dopravní jednotkou  v našem městě je i Taxi. 

Fotografie Pension Dvořák

Pension Dvořák
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Dvořák

Velká mapa