Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány Opilé sklepy, ubytování Velké Pavlovice

Opilé sklepy nabízí stylové ubytování ve Velkých Pavlovicích spojené s degustací kvalitních vín z tamního kraje. Opilé sklepy nabízí stylové ubytování ve Velkých Pavlovicích spojené s degustací kvalitních vín z tamního kraje. V přízemí v hlavní „hodovní“ místnosti upoutá pozornost desénové závěsné svítidlo a pod ním stojící masivní dubový kruhový stůl, jenž je ovíjen lamelovou dubovou rohovou lavicí. Stůl, lavice a židle v místnosti tvoří ucelený nábytkový komplet, navržený a realizovaný výlučně pro potřeby této stavby. Barevnost interiérových obkladů, dlažeb, kompletačních prvků elektroinstalace a textilií reflektuje barevnost fasády každého z objektů.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 575 Kč za osobu na noc!

Apartmány Opilé sklepy - Vybavení pokojů

K pronájmu jsou k dispozici 3 Opilé sklepy. Celková kapacita: 12 stálých lůžek (1 vinný sklep - 4 pevná lůžka)
Ve 2. nadzemním podlaží jsou umístěny dvě ložnice, každá s vlastním hygienickým zázemím. Velká ložnicová okna a balkon 2.nadzemího podlaží nabízejí neopakovatelné výhledy do okolí.
Cena pronájmu zahrnuje, ubytovací poplatek, energie, úklid a soukromou garáž přímo v apartmánu.  K k dispozici jsou tři apartmány každý o kapacitě čtyři lůžka.

Apartmány Opilé sklepy - Možnosti stravování

Podzemí každého z objektů skrývá klenutý archivní vinný sklep, vhodně doplněný zajímavě řešeným degustačním stolem s deskou z umělého kamene. Ceny vín jsou stanoveny dle ceníku místních vinařů.

Apartmány Opilé sklepy - Okolí ubytování

Okolí přímo vybízí k turistickým či cyklistickým výletům. V okolí apartmánu se nachází rozhledna Slunečná, Kaple sv. Urbana či Modré hory.

Fotografie Apartmány Opilé sklepy

Apartmány Opilé sklepy
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány Opilé sklepy

Velká mapa