Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Lidový dům, ubytování Bzenec

Hotel LIDOVÝ DŮM *** Nádherný hotel a komfortní ubytování. Příjemná hotelová restaurace, která vaří tradiční speciality moderní úpravou. Nabízíme konferenční prostory, která jsou vybaveny moderní technikou. K dispozici je bezdrátové připojení (WiFi) v celém areálu hotelu také zdarma hlídané parkoviště. Součástí hotelu je nádherná pivnice také vhodná při sledování sportovních utkání a stylová vinárna nejen k degustaci Bzeneckých vín. Možnost konání svateb, obřadů, oslav, srazů i různých školení. Pokud někdy zabloudíte do okolních vinných sklípků, ubytování je možné do 21:00. Nebo se jen zastavte při cestě kolem na naší letní terase. To vše na jednom místě. Hotel LIDOVÝ DŮM *** Nachází se ve vinařském… Více… městě Bzenec, přímo v jeho centru. V podzemní části byla vybudována vinárna, první podlaží nabízí prostory restaurace, salonky, pivnici. V dalších podlažích se nacházejí pokoje hotelového typu. K dispozici je bezdrátové připojení (WiFi) v celém areálu hotelu. Hotel LIDOVÝ DŮM*** je také Váš partner pro pořádání konferencí, seminářů, školení, meetingů, firemních či soukromých akcí s kapacitou až 300 osob. Hotel LIDOVÝ DŮM*** rád uvítá vaše děti, proto najdete v prostorách zahradní restaurace venkovní dětský koutek s trampolínou.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Lidový dům - Vybavení pokojů

Hotel LIDOVÝ DŮM *** nabízí komfortní ubytování v pokojích hotelového typu. Každý pokoj je moderně vybaven. Ve všech podlažích jsou dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky nebo manželskými lůžky a rodinné pokoje. Pokoje jsou vybaveny barevnou satelitní televizí, pracovním stolem. K dispozici je bezdrátové připojení (WiFi). Samozřejmostí všech pokojů je vlastní koupelna se sprchou, hydromasážní vanou nebo hydromasážním parním boxem. U apartmánů s hydromasážní vanou.
Úroveň našeho ubytování snese ta nejpřísnější měřítka na čistotu, pohodlí a klid.
Hostům je k dispozici bezbariérový přístup, výtah. Hotelová recepce je k dispozici od 7:00 - 21:00. Pro Vaše pohodlí je v recepci také hotelový trezor, v suterénu úschovna kol a mnoho dalších služeb. Přímo v areálu hotelu se nachází uzavřené parkoviště a je vybaveno kamerovým systémem pro tu nejlepší bezpečnost. Místa pro parkování jsou zdarma.
Hotel poskytuje zázemí pro pořádání konferencí, seminářů, firemních školení, teambuilldings, rodinných oslav, svateb včetně doprovodných programů. Na přání Vám zprostředkujeme prohlídku okolních hradů, zámků, klášterů, skanzenu, plavbu po Baťově kanále nebo některé z prohlídkových tras vinných sklepů po Bzenci a okolí či netradiční návštěvu vinice s možností vyzkoušet si práci vinohradníka. Vinný sklípek pod hotelem je ideální pro posezení u skleničky skvělého moravského vína od místních vinařů.
Ceník pokojů
V ceně ubytování není zahrnuta snídaně. Snídaně se podává v hotelové restauraci dle snídaňové nabídky za cenu 100,- Kč/osoba, formou bohatých švédských stolů.Možnost parkování před hotelem. Dále je k dispozici uzavřené parkoviště v areálu hotelu zdarma.

Hotel Lidový dům - Možnosti stravování

Elegantní prostředí naší hotelové restaurace reprezentuje rozmanitý výběr jídel inspirované českou kuchyní, nápadité saláty, lehká jídla, domácí moučníky, skvělá vína a nevtíravá hudba. V klimatizované restauraci je k dispozici k příjemnému posezení celkem 80 míst.
 Restaurace s běžným restauračním provozem nabízí snídaně, obědy, večeře, široký sortiment běžných a míchaných nápojů. Realizujeme soukromé, společenské a firmení akce - svatby, promoce, oslavy, plesy, školení, rauty, setkání, schůze, jednání, kongresy, netradiční firemní oslavy i uzavřené akce. Nabízíme cateringové služby - rádi vyhovíme všem Vašim požadavkům.
 Šéfkuchař připravuje denně pokrmy pouze z čerstvých a kvalitních surovin z domácí produkce a bylinek. Snídaně není v ceně ubytování. Po domluvě nabízíme i možnost polopenze nebo plné penze.
 Salonky - 1. salonek s kapacitou 16 míst, 2. salonek s kapacitou 50 míst a terasou s kapacitou 40 míst, ke které patří dětské hřiště. Pokud nevlastníte potřebné vybavení k prezentaci, můžeme Vám zapůjčit techniku (diaprojektor, plátno, flipcharty atd).
 
Specialitou hotelu nacházející se ve sklepních prostorách je vinárna s vinným archivem (kapacita 25 míst), která je díky originalitě svého zpracování vhodná a využitelná jak pro běžný, veřejně přístupný provoz, tak pro soukromé, netradiční firemní oslavy i uzavřené akce.
 
Dárkový poukazNabízíme Vám možnost obdarovat nebo potěšit své blízké dárkovým poukazem, který vystavíme dle Vašich přání. Poukaz si můžete vyzvednout osobně nebo Vám jej zašleme na dobírku.

Hotel Lidový dům - Okolí ubytování

Město Bzenec se nachází mezi Kyjovem a Veselím nad Moravou na silnici č. 54, vedoucí ze Znojma do slovenského Nového Mesta nad Váhom. Leží pouhých 10 km od folkloristům dobře známé Strážnice. Od okresního města Hodonín je vzdálen 24 km. Z hlediska umístění města se dá říci, že se nachází v centru Slovácka. Na jižní straně katastru protéká řeka Morava a město zde sousedí s městem Strážnice, které je známé svým Mezinárodním folklórním festivalem. Ze strany východní je to pak město Veselí nad Moravou a ze strany západní město Kyjov.Geologické poměry, klimatické podmínky a provotřídní kategorie vinohradnické půdní bonity vytvářejí podmínky pro pěstování špičkových kultivarů vinné révy. Některé dosahují výraznějších znaků kvality než ve své původní vlasti, což platí zvláště pro ryzlink rýnský – produkce z bzeneckých vinohradů je označována ochrannou stoletou známkou Bzenecká lipka. Podobně proslulý i Bzenecký Zlatý hrozen, bzenecké červené burgundské špičkových kultivarů vinné révy.Každoročně v půli srpna se do  Bzence sjíždějí návštěvníci  z širokého okolí na  Bzeneckou pouť k svátku Panny Marie. Konají se tady bohoslužby i klasický trh. Neméně známou slavností je Bzenecké vinobraní v polovině září, s jarmarkem řemeslných výrobků, výstavami, koncerty, pouťovými atrakcemi i taneční veselicí.
Dostanete se k nám automobilem či veřejnou dopravou.

Fotografie Hotel Lidový dům

Hotel Lidový dům
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Lidový dům

Velká mapa