Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chalupa Levandule, ubytování Strání

Chalupa Levandule poskytuje klidné ubytování v Bílých Karpatech provoněné levandulí. Chalupa nabízí ideální dovolenou pro rodiny s dětmi, seniory, turisty, cykloturisty i romantické ubytování ve dvou.  Přijměte pozvání do klidné atmosféry chalupy Levandule v obci Strání, v srdci pohádkové přírody CHKO Bílých Karpat, pro kterou jsou typické husté lesy, rozkvetlé orchidejové louky a stráně.  Chalupa Levandule,  to je to pravé místo pro romantiku, odpočinek a dovolenou. Zde můžete objevit, ještě dosud všemi neobjevenou, krásu Bílých Karpat s její spanilou královnou Velkou Javorinou. Nabízíme ubytování s 10 lůžky s vybavením, které splňuje komfort dnešní doby. Chalupa Levandule = ideální dovolená pro rodiny s dětmi, seniory,… Více… turisty, cykloturisty i romantické ubytování ve dvou. Neopakovatelný zážitek v podobě  teplých letních nocí, provoněných levandulí, pod noční oblohou plnou hvězd  a zimní večery s chutí  slivovice a medoviny u rozehřátého krbu s praskajícím dřevem…  to všechno a mnoho jiného si u nás můžete dopřát. U chalupy je vlastní pozemek (oplocená zahrada) o rozloze 9000 m2, na kterém máte k dispozici velký vyhřívaný bazén (8,5×3,5m), 2  zastřešené terasy, velké ohniště, dřevěné dětské pískoviště, průlezky, skluzavku, kreslící tabuli,  houpačky, dřevěné autíčko a motorku, ruské kuželky, volejbalové-nohejbalové hřiště  a spoustu  prostoru pro různé sportovní hry. K ceně ubytování se připočítává cena skutečné spotřebované energie / elektřina a dřevo/.(el.energii na provoz a ohřev bazénu NEPLATÍTE, v chaloupce je solární energie kterou máte ZDARMA) Chalupu je možné pronajímat po celý rok. Možnost zkrácených pobytů. Možnost víkendových pobytů. Silvestrovský pobyt. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 2 500 Kč za pokoj na noc!

Chalupa Levandule - Nabízené služby

Levandulové pole.

Chalupa Levandule - Vybavení pokojů

V chalupě jsou 2 samostatné apartmány (2x 5 lůžek), objekt se  pronajímá jako celek nebo po apartmánech. Oba apartmány mají vlastní vchod s možností propojení uzamykatelnými dveřmi .
V každém apartmánu se nachází:samostatná vstupní místnost s věšáky a úložnými prostory  kuchyňský kout spojený s obývacím prostorem  s kuchyňskou linkou vybavenou nádobím pro  přípravu jídel i stolování. spotřebiči (lednice,vařič,mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), televizí s DVD přehrávačem a jedním dvojlůžkem.  koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem ložnice se třemi samostatnými lůžky a s úložnými prostory  

Chalupa Levandule - Možnosti stravování

Každý apartmán je vybaven vlastní kuchyňkou s vařičem,pečící troubou, mikrovlnou troubu, varnou konvicí a potřebami pro vaření a stolování. Dále je na zahradě velké oniště na opékání selat nebo jen tak na špekáček, atypická udírna ve stromu a zahradní gril. Na požádání Vám zajistíme upečení selete, sudové pivo, včetně výčepního zařízení. Dřevo na topení je přichystáno. Nejbližší restaurace a obchod se nachází 400 m od chalupy Levandule.

Chalupa Levandule - Okolí ubytování

Okolí chalupy  nabízí tenis, cykloturistiku, turistiku, sportovního rybolov, běžkování, dětské dopravní hřiště, multifunkční hřiště. Několik dalších typů a informací jsme pro Vás připravili:
Letní rekreace - koupaliště (2 km - Květná), přehrada (14 km - vodní nádrž Ordějov), rybníkStrání (2 km), cykloturistika (v okolí), turistika(v okolí), tenisové kurty (0,25 km), golfové hřiště (26 km - Ostrožská Nová Ves), bowling (0,3 km),projíždky na koních (možno domluvit na zahradě), kulturní památky (0,35 km - kostel Povýšení svatého Kříže),  rozhledny: Obecnice a U Křížku (3 km), Velká Javořina - nejvyšší hora Bílých Karpat (8 km), Ordějov - vodní nádrž s možností koupání a rybaření (14 km), Vlčnov (obec proslavená tradiční jízdou králů) - muzeum pálenic, Hraběcí rozhledna, rolnický dům, vinné búdy (17 km), Uherský Brod - koupaliště, aqupark, hvězdárna (18 km)
Zimní rekreace - nejbližší lyžařský vlekŠtrbáň  (0,6 km), lyžařské středisko, lyžařská škola (14 km - Ski centrum  Mikulčin Vrch), běžecké tratě (v okolí), půjčovna lyží (14 km - Ski centrum Bílé Karpaty - Mikulčin Vrch), plavecký bazén,sauna  (6 km - Korytná), , Veľká Javorina - skiareál na Slovensku (20 km), Uherský Brod - aquapark, bruslení na zimním stadionu, muzeum J. A. Komenského (18 km), Ostrožská Nová Ves - sirné lázně (26 km)
Hrady a zámky - Buchlov (41 km), Buchlovice (39 km), Světlov ( 30 km) Beckov SK (25 km), Čachtice SK (27 km) -známý z filmu Báthory
Dostupnost k chalupě přímo autem i v zimním období. Autobusová doprava je zajištěna do obce Strání,  poté asi 400m k chalupě Levanduli. Vrtulník, přistání možné přímo na zahradě. 
Nejbližší vlaková stanice: Uerský Brod (18km)Nejbližší autobusová zastávka: Strání (0.4km)
Vzdálenosti k nám:Z Prahy: 301km Z Brna: 104km Z Ostravy: 147km

Fotografie Chalupa Levandule

Chalupa Levandule
Zvětšit fotografii

Mapa Chalupa Levandule

Velká mapa