Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chata Marcelka, ubytování Dolní Morava

Chata Marcelka je ideálním místem pro trávení Vaší dovolené na horách s dětmi. Nachází se u spodní stanice lanovky Sněžník, přímo naproti Wellness hotelu Vista. V blízkosti chaty je Mamutíkův vodní park, dětský ski park, největší lanové centrum v Česku a dobrodružná věž s horolezeckou stěnou. Nabízíme ubytování v Jeseníkách ve vybavených apartmánech, stravování v restauraci, WIFI zdarma, prodejnu a půjčovnu lyží a snowboardů, lyžařskou školu, ski servis vybavený novými stroji značky Wintersteiger. Chata Marcelka je ideálním místem pro trávení Vaší dovolené na horách s dětmi. Nachází se u spodní stanice lanovky Sněžník, přímo naproti Wellness hotelu Vista. V blízkosti chaty je Mamutíkův vodní park,… Více… dětský ski park, největší lanové centrum v Česku a dobrodružná věž s horolezeckou stěnou. Nabízíme ubytování v Jeseníkách ve vybavených apartmánech, stravování v restauraci, WIFI zdarma, prodejnu a půjčovnu lyží a snowboardů, lyžařskou školu, ski servis vybavený novými stroji značky Wintersteiger.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 620 Kč za osobu na noc!

Chata Marcelka - Vybavení pokojů

Chata poskytuje ubytování s kapacitou 26 osob (17 lůžek + 5 přistýlek)
Složení apartmánů: 2x dvoulůžkový, 3x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový.
Vybavení apartmánů: koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kuchyňka, LCD TV + SAT, Wi-Fi, telefon, trezor, úschovna kol.

Chata Marcelka - Možnosti stravování

Restaurace:
- samoobslužná restaurace pro 55 osob
- venkovní terasa s výhledem na sjezdovku pro 70 osob
- snídaně a večeře pro ubytované hosty
- firemní akce, oslavy
Aprés Ski bar Hříbek:
- občerstvení a bar na dojezdu červené sjezdovky
- v blízkosti lanového parku a dětského ski & fun parku

Chata Marcelka - Okolí ubytování

Aktivity: lyžování, snowboard, skialp, běžky, dětský ski park, lanová dráha na Chatu Slaměnka, adrenalin park, dětský fun park, hustá síť značených turistických a cykloturistických tras.

Fotografie Chata Marcelka

Chata Marcelka
Zvětšit fotografii

Mapa Chata Marcelka

Velká mapa