Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chata U Slona, ubytování Dolní Morava

Horská chata U Slona nabízí ubytování ve vybavených apartmánech, restauraci, bar a venkovní terasu s posezením. Má ideální polohu přímo u bobové dráhy, půjčovny Segway, dětského hřiště, Disc Golf Parku, sjezdovky U Slona a večerní sáňkařské trasy. Je skvělým místem jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupinky přátel, firemní akce nebo jednotlivce. V létě na terase pravidelně grilujeme. Horská chata U Slona nabízí ubytování ve vybavených apartmánech, restauraci, bar a venkovní terasu s posezením. Má ideální polohu přímo u bobové dráhy, půjčovny Segway, dětského hřiště, Disc Golf Parku, sjezdovky U Slona a večerní sáňkařské trasy. Je skvělým místem jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupinky přátel, firemní akce nebo… Více… jednotlivce. V létě na terase pravidelně grilujeme. Chata poskytuje ubytování pro 23 osob, celkem 17 lůžek a 6 přistýlek, Na letošní zimu jsme pro Vás nachystali překvapení v podobě animačního programu pro všechny návštěvníky ubytované na chatách a hlavně jejich děti. Možnost zapůjčení lyžařského vybavení, půjčovna segway, individuální a skupinová výuka lyžování a snowboardingu, infocentrum, prodej sportovních doplňků a dárků.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 620 Kč za osobu na noc!

Chata U Slona - Vybavení pokojů

Složení apartmánů: 2x dvoulůžkový, 3x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový.
Vybavení apartmánů:
- Koupelna se sprchovým koutem a toaletou, fén
- Kuchyňka s varnou deskou, ledničkou, rychlovarnou konvicí a vybavením
- Satelitní LCD televize
- Wi-Fi
- Telefon
- Trezor
- Uzamykatelná a vyhřívaná lyžařská skříňka
- Úschovna kol

Chata U Slona - Možnosti stravování

Restaurace:
- venkovní terasa s hřištěm pro děti pro 100 osob, grill
- vnitřní restaurace pro 95 osob
- snídaně a večeře pro ubytované hosty
- firemní akce, oslavy, rauty
Aprés Ski bar „Kulaté Peklo“:¨
- pravidelné zimní víkendové akce, live DJs
- venkovní ozvučení lámající všechny rekordy
- stylová atmosféra pravého aprés ski
- pití ze „žíznivé lyže s 5 panáky“

Chata U Slona - Okolí ubytování

Aktivity: lyžování, snowboard, skialp, celoroční osvětlená bobová dráha, večerní sáňkování (2,5km trasa), dětský ski park, disc Golf Park, půjčovna segway, turistika, horské kolo, elektrokolo, dětské hřiště (trampolína, pískoviště, houpadla), výchozí místo na rozhledu Klepač.
Prosíme všechny řidiče, aby si před odjezdem do horského hotelu zkontrolovali svou zimní výbavu !!!Po příjezdu do obce Dolní Morava pojedete asi 4 km po hlavní silnici. Po pravé straně uvidíte chatu U Slona a velké parkoviště. 

Fotografie Chata U Slona

Chata U Slona
Zvětšit fotografii

Mapa Chata U Slona

Velká mapa