Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion u Padalíků, ubytování Starý Poddvorov

Ubytování v samostatném apartmánovém domku v obci Starý Poddvorov, uprostřed vinice v těsné blízkosti lesa, přímo na cyklistické vinařské stezce. Ubytování v samostatném apartmánovém domku v obci Starý Poddvorov, uprostřed vinice v těsné blízkosti lesa, přímo na cyklistické vinařské stezce. Apatrmán je vhodný pro rodinu nebo blízké přátele. Macimální počet osob v domě jsou čtyři. Samostatná ložnice a obývací pokoj s vestavěnou kuchyňkou, která je vybavena lednicí, mikrovlnkou, várnou konvicí, topinkovačem, dvouplatýnkový vařič a nádobím.V obývacím prostoru je rozkládací dvoulůžkový gauč. Ve vybavení je sociální zařízení se sprchovým koutem, WC a umyvadlo. Ručníky a osušky jsou v ceně. Po dohodě s majitelem lze… Více… objednat degustaci vzorků vína. Při degustaci odrůdových vín máte možnost porovnat nové technologie zpracování a kvalitu vína.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion u Padalíků - Vybavení pokojů

Jana II. apartmán propojené místnosti /obýv.pokoj+ ložnice, velká kuchyně, kompletně vybavená, lednice+mrazák, mikrovlnka, el.sporák,várná konv., koupelna vana+sprch.kout, fén, samost.WC,  šatna, samostatný vchod,možnost posezení na terase, zahrada s grilem. pračka za poplatek.

Penzion u Padalíků - Možnosti stravování

Kuchyňka je vybavena lednicí, dvouplotýnkový vařičem, mikrovlnkou, toustovačem, várnou konvicí a veškerým nádobím. Venkovní posezení s možností grilování. Ekologicky čistá oblast. a parkování pro auto u domu. Další možnosti stravovaní jsou vzdálené do 5 minut chůze od ubytování v útulné hospůdce s tradiční českou kuchyní.

Penzion u Padalíků - Okolí ubytování

Hodonín ZOO, plavba po Baťovém kanále, Mikulčice-Velká Morava , archeologické náleziště, Čejkovice- Temlářské sklepy, Milotice-barokní zámek, Lednicko-Valtický areál, Pálava, Mikulov, Slavkov. Tyto lokality se nachází maximálně do 50 km.

Fotografie Penzion u Padalíků

Penzion u Padalíků
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion u Padalíků

Velká mapa