Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Villa Romantica, ubytování Kolín

Moderní, čtyřhvězdičkový hotel se nachází necelých 60 kilometrů východně od Prahy v klidném prostředí vilové čtvrti města Kolín. Architektonicky zajímavá budova hotelu, díky vyvýšené poloze pozemku, skýtá z oken všech pokojů výhled do širokého okolí. Pokoje ve stylu moderního designu nabízejí kromě pohodlí i veškeré technické vybavení.  Moderní, čtyřhvězdičkový hotel se nachází necelých 60 kilometrů východně od Prahy v klidném prostředí vilové čtvrti města Kolín. Architektonicky zajímavá budova hotelu, díky vyvýšené poloze pozemku, skýtá z oken všech pokojů výhled do širokého okolí. Pokoje ve stylu moderního designu nabízejí kromě pohodlí i veškeré technické vybavení.  Hotel je určen všem, co… Více… dávají přednost kvalitnímu ubytování v klidném a útulném prostředí s nevšední atmosférou, zcela odlišnou od velkých hotelů. Hotel byl otevřen v červnu roku 2006 a byl postaven na místě historické budovy z dvacátých let minulého století, ze které byl zachován jenom suterén a do novostavby byly použity některé původní stavební prvky.  Stará budova měla bohatou minulost, zvláště za druhé světové války. Z této doby se také na pozemku zachovala německá protiletecká pozorovatelna. Villa Romantica nabízí také prostory pro zajištění firemních školení, meetingů, seminářů, přednášek, prezentací, teambuildingů, konferencí a obchodních schůzek. K dispozici je kvalitní technologické vybavení: dataprojektor, plátno, plazmová televize, flipcharty, internetové wifi připojení, kvalitní ozvučení.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 250 Kč za osobu na noc!

Hotel Villa Romantica - Vybavení pokojů

Každý pokoj je vybaven telefonem, wifi připojením k internetu, LCD televizorem, satelitním přijímačem, minibarem, trezorem, vanou a vysoušečem vlasů. Pokoje junior suite o velikosti 43 m2 jsou navíc klimatizované a mají velkou rohovou vanu.

Hotel Villa Romantica - Možnosti stravování

Disponujeme restaurací pro každého, kdo má rád dobré jídlo! Nabízíme gastronomii v moderním pojetí a sledujeme trendy. Nemáme tedy nekonečně dlouhý jídelní lístek! Naši kuchaři vše připravují s důrazem na kvalitu a čerstvost. Menu se upravuje několikrát v roce, aby se využilo sezónní nabídky surovin.
K výbornému jídlu máme připravena i výborná vína. Restaurace má kapacitu 50 míst a v letních měsících lze využít pro příjemné posezení terasu v zahradě pro 60 osob.

Fotografie Hotel Villa Romantica

Hotel Villa Romantica
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Villa Romantica

Velká mapa