Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion V Roklích, ubytování Říčany

Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti Prahy, 1km od Exitu 11 dálnice D1, v malé vesničce Kuří u Říčan s minimální automobilovým provozem. Je ideálně situován pro návštěvníky Aquapalace Čestlice a také Prahy. Ubytovat se lze v jednom z 10 apartmánů. Apartmány jsou plně vybavené: kuchyň s lednicí, vařičem, mikrovlnkou, nádobím, rychlovarkou; vlastním WC, vanou nebo sprchou. Wifi je pro hosty zdrama. Parkoviště pro 12 aut je hlídáno kamerovým systémem. Venku je dětské hřiště, trampolína a sezení. Jedná se o ideální ubytování pro návštěvníky, kteří nechtějí bloudit městem a hledat parkování. Metro Opatov je 12 minut jízdy autem a v jeho bezprostřední blízkosti je možno nechat své auto na parkovišti P+R (20Kč za… Více… den) a poté se vydat do města. Lze také využít nádraží v Říčanech (vzdálené 4 minuty jízdy autem) a jet přímo (28 minut) vlakem (jezdí 2x za hodinu) až na Hlavní nádraží do centra Prahy. Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti Prahy, 1km od Exitu 11 dálnice D1, v malé vesničce Kuří u Říčan s minimální automobilovým provozem. Je ideálně situován pro návštěvníky Aquapalace Čestlice a také Prahy. Jedná se o ideální ubytování pro návštěvníky, kteří nechtějí bloudit městem a hledat parkování. Metro Opatov je 12 minut jízdy autem a v jeho bezprostřední blízkosti je možno nechat své auto na parkovišti P+R (20Kč za den) a poté se vydat do města. Lze také využít nádraží v Říčanech (vzdálené 4 minuty jízdy autem) a jet přímo (28 minut) vlakem (jezdí 2x za hodinu) až na Hlavní nádraží do centra Prahy. Ubytovat se lze v jednom z 10 apartmánů. Apartmány jsou plně vybavené: kuchyň s lednicí, vařičem, mikrovlnkou, nádobím, rychlovarkou; vlastním WC, vanou nebo sprchou. Wifi je pro hosty zdrama. Parkoviště pro 12 aut je hlídáno kamerovým systémem. Venku je dětské hřiště, 4m trampolína a sezení pro 12 osob.  Některé apartmány mají vlastní terasu a vlastní sezení. Apartmán č.7 má vlastní zahrádku, vlastní sezení pro 6 osob, soukromou houpací síť pro dvě dospělé osoby a soukromé pískoviště. Apartmán č.8 má vlastní soukromou infrasaunu, rohovou vanu a krásnou postel s nebesy. Pro všechny hosty je k dispozici uzavřená terasa v 1.patře se sprchou, posezením, slunečníkem a s pěkným výhledem na vesničku Kuří.   Parkovat lze v uzavřeném dvoře. Kapacita parkoviště je 12 míst. Domácí mazlíčci jsou za příplatek 100 Kč za jednoho a den. 8 apartmánů je nekuřáckých, dva jsou kuřácké. Restaurace v okolních vesnicích nebo přímo v komerční zóně Čestlice (5min autem). Chladnička na pokoji. Plně vybavená kuchyň je na pokoji. Pokoje jsou se sociálním zařízením, některé mají vanu, některé sprchu. Všechny pokoje jsou vybaveny WC. Vhodné pro zaměstnance firem, obchodní cestující a rodiny s dětmi.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 365 Kč za osobu na noc!

Penzion V Roklích - Vybavení pokojů

Nejmenší apartmány (tzv. studia) jsou k dispozici celkem dvě. Jedná se o kompaktní, ale funkční pokoje, kde se lze ubytovat za nejnižší možnou cenu. Dle našeho číslování jsou to pokoje č.4 a č.5.
Dále je možno se ubytovat v celkem čtyřech standardních apartmánech č.1, č.2, č.3 a č.10.
Luxusní apartmány mají označení č.6, č.7, č.8 a č.9. Ubytování v nich je velmi komforní, design je zajímavý a pokoje jsou opravdu krásné. Apartmán č.6 má krásnou oddělenou jídelnu s kuchyní a vlastní terasu. Apartmán č.7 má dvě velké místnosti, otevřený krb a vlastní soukromou zahrádku s houpací sítí, posezením a pískovištěm. Apartmán č. 8 má vlastní saunu, rohovou vanu a krásnou postel s nebesy. Apartmán č.9 má exluzivní sprchový kout z litého mramoru o rozměrech 120x90cm a sprchu s tropickým deštěm.

Penzion V Roklích - Možnosti stravování

V základní ceně ubytování je obyčejná snídaně. Mnoho produktů k jídlu a pití lze dokoupit na recepci dle potřeby.
Restaurace jsou v blízkých vesnicích: Lipany (1km), Nupaky (1,5km) nebo přímo v Říčanech (4km) či v komerční zóně Čestlice (5km).

Penzion V Roklích - Okolí ubytování

Nejlepší rekreací v okolí je Aqaupark Čestlice, který je jen 5min jízdy autem. Turistika - říčansko (Ladův kraj), jízda na kole. Průhonický park.
Po cestě po dálnici z Brna odbočíte na Exitu 12 na Říčany. Po sto metrech od odbočky zahnete doleva na Kuří. Až dojedete na křižovatku tvaru "T" odbočíte vpravo. Za zpomalovacím pásem u kapličky odbočíte úhlopříčně doleva směr Lipany a po 50 m v zatáčce v ulici "V Roklích" již uvidíte náš Penzion V Roklích. Penzion je označen několika reklamními poutači. Pojedete-li od Prahy, sjedete z dálnice na Exitu 8 a bude pokračovat na "Čestlice/Nupaky". V polích pak zahnete doprava na Nupaky. Ty projedete a pak již platí, vše viz výše od zpomalovacího prahu u kapličky.

Fotografie Penzion V Roklích

Penzion V Roklích
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion V Roklích

Velká mapa