Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Napoleon, ubytování Karlovy Vary

Rodinný pension NAPOLEON se nachází v srdci Karlových Varů, na břehu říčky Teplá v malebném lázeňském prostředí naproti světově známému Grandhotelu Pupp. V blízkosti pensionu se nachází lázeňské kolonády s léčivými prameny. Rodinný pension NAPOLEON se nachází v srdci Karlových Varů, na břehu říčky Teplá v malebném lázeňském prostředí naproti světově známému Grandhotelu Pupp. V blízkosti pensionu se nachází lázeňské kolonády s léčivými prameny. Našim hostům nabízíme nejen ubytování, ale i lázeňské pobyty s léčebnou péčí poskytovanou v nedalekých Zámeckých lázních, kde si hosté mohou dopřát léčebné programy s využitím karlovarské minerální vody. V luxusním prostředí Zámeckých lázní… Více… se provádí léčebná péče na nejvyšší úrovni v Karlových Varech.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 300 Kč za osobu na noc!

Pension Napoleon - Vybavení pokojů

Každé apartmá je vybaveno prostornou a moderně zařízenou koupelnou, minibarem, televizorem se satelitním příjmem, trezorem a ostatním zařízením. Součástí jednoho apartmánu je vybavená kuchyň. K dispozici je také bezplatné příslušenství pro přípravu čaje a kávy.

Pension Napoleon - Možnosti stravování

V ceně pobytu je zahrnuta kontinentální snídaně. 
Penzion je vzdálený 500 metrů od supermarketu, 50 metrů od restaurace a 500 metrů od kavárny.

Pension Napoleon - Okolí ubytování

Pension Napoleon se nachází v Karlových Varech 300 metrů od Mlýnské kolonády, 1200 metrů od vlakového nádraží a 100 metrů od autobusové zastávky.

Fotografie Pension Napoleon

Pension Napoleon
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Napoleon

Velká mapa