Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL IMOS PRAHA, ubytování Praha 9

Příjemný, moderní hotel vhodný pro firemní klientelu, skupiny přátel či rodinný odpočinek. Moderní, čistý hotel IMOS  rodinného typu se nachází nedaleko výstaviště PVA Letňany a nedaleko největšího obchodní centra v ČR s více než 300 obchody a prostory pro využití volného času (např. Multikino Palace Cinemas Letňany, fitness, krytá hokejová hala, plavecký bazén s tobogánem apod.). Hotel Imos poskytuje ubytování se snídaní v 39 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem. Klienti mají v hotelové hale možnost využít připojení k internetu. Recepce zajišťuje drobný prodej občerstvení a základních hygienických potřeb. U Hotelu Imos je k dispozici prostorné parkoviště, které je pro ubytované hosty bez poplatku.… Více… od 4. návštěvy věrnostní sleva 10% (slevy se nesčítají)

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 476 Kč za osobu na noc!

HOTEL IMOS PRAHA - Vybavení pokojů

Vkusně zařízené pokoje s vl.sociálním zařízením a sprchovým koutem, s barevnou TV/SAT a telefonem. Typy pokojů: - jednolůžkový - dvoulůžkový - třílůžkový - rodinný apartman 2+2 ( 2 místnosti se společným soc.zařízením, v jedné místnosti 2 oddělené postele, ve druhé manž.postel) - apartman pro handicapované osoby 2+1 (2 místnosti se spol. soc.zař., v jedné místnosti 1 postel, ve druhé 2 oddělené postele), bezbariérový přístup

HOTEL IMOS PRAHA - Možnosti stravování

- snídaně v ceně ubytování - na objednávku (pro skupiny nad 30 osob) večeře nebo obědy - na objednávku občerstvení pro další akce (školení apod.)

HOTEL IMOS PRAHA - Okolí ubytování

Hotel IMOS je situován v severní části Prahy, nedaleko dálnice D8 Praha-Teplice-Dresden, konečné stanice metra a výstavního areálu PVA Letňany. V okolí je několik fitness center, squash, golf, krytá hokejová hala, krytý bazén s toboganem, venkovní koupaliště, největší obchodní centrum v ČR s více než 250 obchody, restauracemi a multikinem. Nedaleko hotelu vede cyklotrasa okruhu kolem Prahy. NOVINKA!!! SKYDIVE Aréna - letová komora, proti proudu vzduchu zažijete pocity při volném pádu (podobné zařízení je v Evropě jen 3x, v Londýně, Madridu, Moskvě a nyní i v Praze) - od hotelu cca 1,5 km
Hotel Imos se nachází v severní části Prahy cca 1 km od dálnice D8 Praha-Teplice-Drážďany, exit Čakovice. Do centra Prahy se dostanete autem během 10 min. Městskou dopravou do 25 min. (5 min. busem č.140,233,351 ke stanici metra Letňany a dále 15-20 min. metrem). Tipy na výlet: historické centrum Prahy, ZOO Troja, botanická zahrada Troja, zámek Troja, zámek Veltrusy, Nelahozeves, hrad Kokořín, zámek Mělník, zámek Ctěnice apod.

Fotografie HOTEL IMOS PRAHA

HOTEL IMOS PRAHA
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL IMOS PRAHA

Velká mapa