Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel a motorest u Milína, ubytování Milín

Hotel u Milína u Příbrami se nachází na strategickém místě těsně před dálnicí směrem do Prahy, a proto je vhodný pro hosty, kteří se chtějí ubytovat u Příbrami a zároveň chtějí být ubytování v její klidné části s možností jednoduché dopravní dostupnosti. Hotel u Milína u Příbrami se nachází na strategickém místě těsně před dálnicí směrem do Prahy, a proto je vhodný pro hosty, kteří se chtějí ubytovat u Příbrami a zároveň chtějí být ubytování v její klidné části s možností jednoduché dopravní dostupnosti. Hotel je vhodný pro ubytování u Příbrami pro turisty i cyklisty, kteří chtějí poznat kulturu a krásy města Příbram a okolí. Hotel u Milína u Příbrami se svou kapacitou 115 lůžek, školící… Více… místností a velkým sálem pro pořádání svateb v blízkosti Příbrami a také firemních školení a akcí v Příbrami. Hotel u Příbrami je možné využít i jako kongresové centrum u Příbrami. V okolí hotelu u Milína u Příbrami se nachází památník Slivice, kde se každoročně provádí rekonstrukce známé bitvy a nespočet dalších památek a zajímavostí. V hotelu U Milína najdete dvě přednáškové místnosti - školící místnost s kapacitou 50 míst a podkrovní sál s kapacitou 110 míst. Přednáškové sály jsou vybaveny dataprojektorem, promítacím plátnem, pevným připojením na internetu 4Mb/s, hi-fi sestavou a bezdrátovým mikrofonem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 850 Kč za pokoj na noc!

Hotel a motorest u Milína - Vybavení pokojů

Ubytování v hotelu nedaleko Příbrami a Prahy o celkové kapacitě 47 pokojů, tj 115 lůžek, je možné jak pro jednotlivce, tak pro skupiny návštěvníků. Pokoje hotelu U Milína jsou standardně vybaveny LED TV, WiFi a telefonem. V případě zájmu mají některé pokoje možnost přistýlky.Bezplatné parkovací stání naleznete přímo před hotelem i před restaurací. Bezbariérový přístup je do celého komplexu zajištěn parkoviště před hotelem.
V hotelu jsou Vám k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové pokoje. Hotel také nabízí 4 klidné apartmány pro náročnější hosty.

Hotel a motorest u Milína - Možnosti stravování

V denní restauraci hotelu a motorestu U Milína s kapacitou 110 míst, která je umístěna v přízemí, najdete čisté a klidné prostředí, dostatek parkovacích míst před hotelem, široký výběr z nabídky hotových jídel, minutek, ale i specialit šéfkuchaře.

Fotografie Hotel a motorest u Milína

Hotel a motorest u Milína
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel a motorest u Milína

Velká mapa