Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Meda – Art of Museum Kampa, ubytování Praha 6

Hotel Meda – Art of Musem Kampa je elegantní hotel umístěný v renovované klasické budově z 30. let. Hotel se nachází 15 minut chůze od Pražského hradu či dvě stanice metra od Karlova mostu a Starého města. Letiště se nachází 30 minut jízdy přímým autobusem. Hotel Meda – Art of Musem Kampa je elegantní hotel umístěný v renovované klasické budově z 30. let. Hotel se nachází 15 minut chůze od Pražského hradu či dvě stanice metra od Karlova mostu a Starého města. Letiště se nachází 30 minut jízdy přímým autobusem. Služby hotelu: Recepce 24 hod, Taxi, dopravní služby, Prodej okružních jízd a výletů, Úschova cenností (trezor) zdarma. Nejbližší tramvajová zastávka a stanice metra – 2 minuty chůze. Pobyt domácích zvířat… Více… zdarma. Praní a žehlení prádla. Parkování u hotelu a možnost parkování na ulici nedaleko hotelu. Možnost připojení k bezdrátové Wi-Fi síti zdarma. Hotel poskytuje mnoho nabídek na výlety - jistě se zeptejte na recepci. Personál Vám jistě rád poradí.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 600 Kč za osobu na noc!

Hotel Meda – Art of Museum Kampa - Vybavení pokojů

Pokoje v hotelu jsou účelně vybavené moderním nábytkem. Koupelna (vlastní příslušenství, vana, WC). Potřeby pro přípravu kávy a čaje zdarma. LCD televize se satelitním příjmem. Telefon s přímou volbou. Toaletní potřeby zdarma. Wi-Fi na pokoji zdarma. Pokojový trezor zdarma, pouze je zaplacena záloha na klíč.  Stropní ventilátor. Vysoušeč vlasů a Minibar.
 
 

Hotel Meda – Art of Museum Kampa - Možnosti stravování

Snídaně se podává formou teplého bufetu v ceně. V hotelu je možné zakoupi alkoholické nápoje i nealkoholické nápoje. 

Hotel Meda – Art of Museum Kampa - Okolí ubytování

Dejvice jsou relativně luxusní rezidenční čtvrtí, jíž sice dominují velkolepé budovy vysokých škol a armády, ale obsahuje i mnoho klidných míst s vilami movitých měšťanů a rezidencemi zastupitelských úřadů. Ceněno je těsné sousedství jak s centrální oblasti Prahy, tak s velkými plochami zeleně. Hotel se nachází v klidné části.
Hotel se nachází 15 minut chůze od Pražského hradu či dvě stanice metra od Karlova mostu a Starého města. Letiště se nachází 30 minut jízdy přímým autobusem.

Fotografie Hotel Meda – Art of Museum Kampa

Hotel Meda – Art of Museum Kampa
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Meda – Art of Museum Kampa

Velká mapa