Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL, ubytování Karlovy Vary

Wellness & Spa hotel Ambiente**** leží v samém srdci Karlových Varů a svým hostům nabízí pohled na kostel Máří Magdalény. Hotel nabízí celkem 47 vkusně zařízených hotelových pokojů a apartmánů. V hotelu byl nově otevřen kosmetický Beauty Salon Ambiente. Je to jediný salon v Karlových Varech, který používá renomovanou německou lékařskou kosmetiku Biodroga. V moderním MediRelaxCenter a Thermáriu můžete s wellness a beauty programy získat zpět energii prostřednictvím relaxace, pročištění a péče. WiFi připojení v kavárně. Od 7.12.2012 je nově zprovozněn bazén. K dispozici je hotelovým hostům každý den v týdnu od 8:00 do 19:00 hod s polední přestávkou mezi 12:00 - 13:00 hod. Raritou je jeho ojedinělá technologie slané… Více… vody, která napomáhá jak osobám s kožními potížemi, tak i osobám s potížemi pohybového aparátu.Velikost bazénu je 4x9 m

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 966 Kč za osobu na noc!

AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny telefonem, satelitní televizí, minibarem, šatnou, ložnicí a koupelnou. V apartmánech najdete dále halu, šatnu, prostorný obývací pokoj a ložnici, nechybí samozřejmě koupelna, minibar, satelitní televize a telefon.
Jeden z pokojů je vybaven pro tělesně postižené. 

AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL - Možnosti stravování

Stylová restaurace nabízí nejen speciality české a mezinárodní kuchyně, ale i dietní stravování v rámci léčebných programů.

AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL - Okolí ubytování

Zastávka: 400 m
Autobusové nádraží: 1000 m
Centrum: 5 m
Vlakové nádraží: 1500 m
Letiště: 5000 m

Fotografie AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL

AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL
Zvětšit fotografii

Mapa AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL

Velká mapa