Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Time Cafe Penzion, ubytování Příbram

Time Cafe & Penzion se nachází v centru města Příbrami v domě z 19. století, který prošel kompletní rekonstrukcí, ale i tak si zachoval historický ráz. Time Cafe & Penzion se nachází v centru města Příbrami v domě z 19. století, který prošel kompletní rekonstrukcí, ale i tak si zachoval historický ráz. Apartmány i kavárna jsou tvořeny z přírodních materiálů, které dotváří přátelskou atmosféru pro váš příjemný pobyt. Celý prostor Time Cafe & Penzion je nekuřácký. Penzion disponuje 5 jedinečně zařízenými apartmány. Time Cafe nabízí 30 míst k sezení v příjemném prostředí v centru staré Příbrami. Kavárna je stejně jako penzion nekuřácká, disponuje free WiFi sítí, dětským koutkem a pro nejmenší… Více… je připraven i přebalovací pult.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 458 Kč za osobu na noc!

Time Cafe Penzion - Vybavení pokojů

Penzion disponuje 5 jedinečně zařízenými apartmány. Penzion Time Cafe nabízí pět prostorných apartmánů s celkem 14 lůžky + možnost přistýlky. V našich apartmánech je kuchyňská linka, jídelní stůl, obývací kout, koupelna s WC, TV, free WIFI a minibar.

Time Cafe Penzion - Možnosti stravování

Penzion nabízí kvalitní italskou kávu Tonino Lamborghini. Tato káva je směsí 5 druhů kávy arabica a 7 druhů kávy robusta v poměru 70:30. Zrna jsou namíchána tak, aby byla výrazná chuť arabicy doplněna kvalitní robustou, která ji dodá čokoládový dozvuk. Hodí se k pravidelnému pití i mimořádným událostem a promění každodenní servírování v harmonický rituál a slastný požitek.Každý den pro vás připravujeme dorty a jiné sladkosti (např. muffin či croissant), čerstvé freshe ze sezónního ovoce, domácí limonády, panini různých druhů, snídaňová menu, polévky a mnoho dalšího.Prostory kavárny si můžete pronajmout pro soukromou oslavu. Personál Vám zajistí občerstvení nad rámec obvyklé nabídky a upraví otevírací dobu dle vašeho přání.
Hosté se mohou stravovat v jednom z mnoha restauračních zařízení, která jsou v přímé blízkosti penzionu a nabízejí širokou nabídku z české i zahraniční kuchyně.

Time Cafe Penzion - Okolí ubytování

Time Cafe & Penzion se nachází v samotném centru Příbrami. V okolí se nachází řada restaurací a obchodů, kde si hosté mohou zakoupit vše, co budou ke svému pobytu potřebovat. Cca 2 km od penzionu se nachází známe horncké muzeum.
Penzion je snadno dostupný vlastním automobilem. Autobusová zastávka Jiráskovy Sady je vzdálená 20 metrů od penzionu, Svatá Hora 800 metrů.

Fotografie Time Cafe Penzion

Time Cafe Penzion
Zvětšit fotografii

Mapa Time Cafe Penzion

Velká mapa