Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel UNION, ubytování Praha 2

Union Hotel se nachází hned vedle historického opevnění impozantního Vyšehradu, blízko centra Prahy, jen 5 minut chůze od Kongresového centra. Hotel byl postaven v secesním stylu na začátku 20. století a poslední rekonstrukce proběhla v roce 2006.  Union Hotel se nachází hned vedle historického opevnění impozantního Vyšehradu, blízko centra Prahy, jen 5 minut chůze od Kongresového centra. Hotel byl postaven v secesním stylu na začátku 20. století a poslední rekonstrukce proběhla v roce 2006. Většina pokojů má klimatizaci a ve všech pokojích je bezplatné Wi-Fi připojení. Hotel nabízí restauraci, ve které se podávají pokrmy italské a mezinárodní kuchyně. Hosté mohou posedět také v baru a ochutnat místní pivo. K dispozici je také… Více… internetová kavárna. Naše centrum relaxace a pohody vám přináší procedury, které pomohou odpočinout nejen vašemu tělu a duši, ale navíc posílí vaše zdraví i krásu. Z naší nabídky privátní sauny, masáží, kosmetiky a solárií si určitě vyberete. Můžete také u nás posedět u něčeho dobrého a příjemně strávit čas po relaxační proceduře či s přáteli. Chceme, aby Wellness Union bylo vaší oázou klidu v dnešní hektické době. Nejlepší příležitostí k setkaní s přáteli je ve společnosti s vynikajícím jídlem. Krásný vztah přátelství a radost ze setkání jsou obsaženy v nabídce restaurace Union. Spojení jídla a vína je zdrojem pro krásná překvapení. Úspěšná harmonie bude příležitost pro dobrou náladu, která je vždy spojena s dobrými vzpomínkami.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel UNION - Vybavení pokojů

HOTEL UNION Praha nabízí 57 stylových pokojů vybavených vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, satelitní televizí, uzamykatelným boxem a minibarem. 

Hotel UNION - Možnosti stravování

HOTEL UNION Praha dále nabízí hotelovou restauraci se specialitami české i mezinárodní kuchyně, denní bar s točený pivem. Restaurace je vhodná pro pořádání firemních večírků nebo rodinných oslav.HOTEL UNION Praha poskytuje na pokojích a v prostorách denního baru a restaurace připojení k internetu pomocí technologie WIFI zdarma.

Fotografie Hotel UNION

Hotel UNION
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel UNION

Velká mapa