Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Čítkův mlýn, ubytování Šluknov

Pension Čitkův mlýn se nachází na samotě ve Šluknovském výběžku 2km od Šluknova a 5km od hranic z Německem v nádherné klidné krajině severních Čech, poskytuje ideální podmínky ke strávení dovolené v malebné přírodě. Pension Čitkův mlýn se nachází na samotě ve Šluknovském výběžku 2km od Šluknova a 5km od hranic z Německem v nádherné klidné krajině severních Čech, poskytuje ideální podmínky ke strávení dovolené v malebné přírodě. Hostům nabízíme příjemné ubytování v útulných pokojích a také dobrou výchozí polohu pro nesčetné výlety do okolí, které je ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. K dispozici je i školící místnost, která má kapacitu až 18 osob. Ve dvoře mlýna se nachází velký… Více… zastřešený altán pro cca 28 osob, který je vhodný nejen k posezení za nepříznivého počasí, ale rovněž k pořádání různých kulturních a soukromých akcí jako jsou svatby, různé oslavy, grilování, a podobně. Uvnitř areálu mlýna je dostatek místa pro parkování hostů, které je kompletně hlídáno kamerovým systémem. Celý objekt je nekuřácký a nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu zdarma – wi-fi.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Pension Čítkův mlýn - Vybavení pokojů

Celková kapacita ubytování je 28 lůžek + 11 přistýlek Penzion nabízí dvou a čtyř lůžkové pokoje s přistýlkami, vybaveny vlastními koupelnami se sprchovým koutem a toaletou, včetně televize na pokoji. 1x VIP pokoj, 4 lůžka, koupelna s vanou, vybaven vlastními krbovými kamny 1x apartmán se dvěma samostatnými ložnicemi
Pokoje jsou vybaveny telefony, volání možné v rámci vnitřní sítě mezi jednotlivými pokoji a na recepci.

Pension Čítkův mlýn - Možnosti stravování

Restaurace slouží pouze pro ubytované hosty. K ubytování nabízíme snídaně, obědy, večeře. Nabídka výběru jídel po domluvě s obsluhujícím personálem.

Fotografie Pension Čítkův mlýn

Pension Čítkův mlýn
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Čítkův mlýn

Velká mapa