Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Bird's Nest, ubytování Brno

Tichý penzion na hranici centra Brna Penzion Bird's Nest je nově zrekonstruovaná vilka v klidné lokalitě Brno-Černá pole. Penzion se nachází 2 kilometry od centrálního Náměstí Svobody a necelých 5 kilometrů od výstaviště BVV. Pro naše hosty se snažíme vytvořit příjemnou domácí atmosféru i díky mobiliáři ve společných prostorách, který pochází z konce 19. století Díky lokalitě penzionu, je možné být za pár minut na hranicích Moravského krasu a u propasti Macocha budete za 30 minut jízdy autem krásnou krajinou. Ubytování nabízíme ve dvou apartmánech a dvou dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou nově zrekonstruované podle návrhu Ing.arch.Viktora Svojanovského, jsou vybavené novým nábytkem, koupelny novými obklady a zařizovacími… Více… předměty. Samozřejmostí je klimatizace ve většině pokojů a wifi připojení k internetu. Penzion disponuje vlastním parkovištěm v areálu penzionu, pod dozorem kamerového systému. Snídaně jsou podávané v prostředí z konce 19.století a jsou formou švédských stolů. V případě zájmu, mohou být podávané do apartmánů. K dispozici je hostům i zahrada, včetně posezení u venkovního krbu

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 850 Kč za osobu na noc!

Penzion Bird's Nest - Vybavení pokojů

pokoj č.1: menší z našich dvoulůžkových pokojů je situován na západní světovou stranu s balkonem do klidné ulice roubené nově vysazenými stromy.
                Pokoj s koupelnou se sprchovým koutem má 17m
                k dispozici je : klimatizace, pokojový trezor, LED TV se sat. příjmem a Wifi
pokoj č.2: větší dvoulůžkový pokoj je situován na východní sv.stranu s nádherným výhledem do vlastní zahrady a do širokého okolí až k hranicím Moravského krasu
                Pokoj o celkové ploše 33m má koupelnu s masážní vanou a sprchovým koutem
                k dispozici je: Lednička, LED TV se sat. příjmem, pokojový trezor, Wifi
apartmá č.3: Menší apartmá je situován na východní sv.stranu s balkonem do naší zahrady a do dalekého okolí.
                 Apartmán je tvořený obývacím pokojem s kuchyňskou linkou, ložnicí a koupelnou se sprchovým koutem o celkové ploše 32m.
                 k dispozici je: klimatizace, lednička, pokojový trezor, LED TV se sat.příjmem, Wifi
apartmá NEST: Naše luxusní apartmá situované v podkroví celého penzionu má nádherný výhled do třech světových stran. Prostorný balkon přímo vybízí k večerní relaxaci při sklence                          vína v atmosféře svíček a nezapomenutelným výhledem na noční Brno. 
                       Apartmán má koupelnu s vanou a oknem do tiché ulice. Celková plocha apartmá Nest je 80 m.
                       Apartmán ve stylu loftu (bez jakýchkoli předělů a zdí) má obývací část a kuchyňku s barovým pultem. Ložnice je tvořená velkou manželskou postelí a součástí apartmá                          je i pracovní část.
                       dále je k dispozici: klimatizace, LED TV se sat, příjmem,mikrovlná trouba, varná konvice, lednička, pokojový trezor a Wifi.

Penzion Bird's Nest - Možnosti stravování

Penzion nabízí snídaně formou švédských stolů od 7 do 10 hodin.
Obědy a večeře Vám nabídnou četné restaurace v blízkém okolí. Do 150m od penzionu jsou 2 restaurace, pizzerie a pivní bar.

Penzion Bird's Nest - Okolí ubytování

Penzion se nachází v klidné brněnské čtvrti Černá pole, na souběžné ulici s ulící Merhautova, kde jezdí tramvajová doprava. Penzion je postaven na kopci nad čtvrtí Husovice s výhledem do širokého okolí
Penzion se nachází na hranici centra města. Díky poloze , jste po 700m na okruhu, který vás bez bloudění dovede na dálnici D1, D2 a výpadovku na Svitavy.Stejnou cestou po okruhu se dostanete i na výstaviště BVV. Nebudou se Vás tedy týkat zácpy v centru Brna. Do Moravského krasu se dostanete za necelých 10minut jízdy autem a u propasti Macocha jste po půl hodince jízdy.

Fotografie Penzion Bird's Nest

Penzion Bird's Nest
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Bird's Nest

Velká mapa