Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Spa Hotel Schlosspark, ubytování Karlovy Vary

Lázeňský  hotel s polohou jen několik kroků od léčivých pramenů Vám nabízí komfortní ubytování, kvalitní  lázeňskou a wellness  péči s osobním přístupem, krytý bazén se saunou a stylový Billiard club. Lázeňský  hotel s polohou jen několik kroků od léčivých pramenů Vám nabízí komfortní ubytování, kvalitní  lázeňskou a wellness  péči s osobním přístupem, krytý bazén se saunou a stylový Billiard club. Mezi služby poskytované Spa Hotelem Schlosspark patří oddělení Guest service s nabídkou individuálních výletů a transferů, dále možnost parkování, Room Service, široká nabídka léčebných lázeňských a wellness procedur, kosmetické služby, fitness, bazén se skvělou finskou saunou, praní prádla a mnohé… Více… další. Vysokorychlostní bezplatný Wi-Fi internet v celém hotelu je samozřejmostí.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Spa Hotel Schlosspark - Vybavení pokojů

Každý pokoj hotelu  je jedinečný a unikátní svým osobitým designem. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají satelitní TV, vlastní sociální zařízení a koupelnu. Ve všech pokojích je rychlovarná konvice, telefon, minibar, trezor a samozřejmě také další příjemné maličkosti jako jsou župany, pantofle a deštník.  Pokoje kategorie Lux a Apartmá jsou vybaveny kávovary. 
 

Spa Hotel Schlosspark - Možnosti stravování

Vysoká kvalita jídel s možností výběru včetně jídel dietních je pro kategorii 4* Superior samozřejmostí. Snídaně a bohatá nabídka salátů během obědů a večeří se podávají formou švédských stolů. Nechte se hýčkat profesionálními kuchaři, kteří pro Vás připravují pokrmy moderní evropské kuchyně a české speciality z těch nejlepších surovin. Krásná restaurace s terasou a výhledem přímo na lázeňskou zónu města je chloubou hotelu.

Spa Hotel Schlosspark - Okolí ubytování

Karlovy Vary jsou bezesporu největším a nejvýznamnějším lázeňským městem České republiky,  jeho historie sahá až do 14. století a nalezneme zde spoustu historických památek a zajímavých míst. Proto neváhejte a pojďte na procházku za poznáním našeho krásného města!
I když je bezesporu hlavním cílem hostů Spa Hotelu Schlosspark lázeňská léčba, mohou si však také v rámci svého pobytu vybrat z široké nabídky sportovních, kulturních a jiných volnočasových aktivit, které jim pobyt ještě více zpříjemní.
V Karlových Varech  najdou příznivci nakupování mnoho známých značek, přes módu, techniku až k výrobkům, díky kterým je  město proslulé - jako je například světoznámé sklo značky Moser, karlovarská Becherovka, lázeňské oplatky a mnohé další.
Hotel je nejlépe dostupný vlastním automobilem, který lze za poplatek zaparkovat přímo v areálu hotelu.

Fotografie Spa Hotel Schlosspark

Spa Hotel Schlosspark
Zvětšit fotografii

Mapa Spa Hotel Schlosspark

Velká mapa