Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Studánecký Medvěd, ubytování Liberec

Studánecký Medvěd se nachází na okraji Liberce, v podhůří Jizerských hor. Díky výhodné poloze hotelu jsou ubytovaní hosté v blízkosti Jizerských hor, zároveň však jen pár minut jízdy automobilem od centra Liberce. Studánecký Medvěd se nachází na okraji Liberce, v podhůří Jizerských hor. Díky výhodné poloze hotelu jsou ubytovaní hosté v blízkosti Jizerských hor, zároveň však jen pár minut jízdy automobilem od centra Liberce. Vedle hotelu se nachází letní terasa a dětské hřiště. Součástí areálu je parkoviště, kde mohou hosté parkovat zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 400 Kč za osobu na noc!

Studánecký Medvěd - Vybavení pokojů

Studánecký Medvěd nabízí svým hostům ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových plně vybavených pokojích. Celková kapacita hotelu je 14 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, TV s plochou obrazovkou a minibarem.

Studánecký Medvěd - Možnosti stravování

Součástí hotelu je soukromá restaurace, kde si mohou hosté vybrat z pestré palety pokrmů převážně české kuchyně.

Studánecký Medvěd - Okolí ubytování

Studánecký Medvěd se nachází na úpatí Jizerských hor, které jsou ideální pro aktivní trávení volného času. Na své si zde přijdou turisté a cyklisté, v zimním období potom běžci na lyžích. Lyžařský areál Ještěd je vzdálený cca 7 km, Bedřichov cca 13 km. Centrum Liberce nabízí celou řadu zajímavých míst, která stojí za vidění. Jako přílad můžeme uvést libereckou radnici, vysílač Ještěd či zoologickou a botanickou zahradu.
Hotel je snadno dostupný vlastním automobilem. Autobusová zastávka je hned vedle hotelu, vlaková zastávka se nachází cca 1 km od hotelu.

Fotografie Studánecký Medvěd

Studánecký Medvěd
Zvětšit fotografii

Mapa Studánecký Medvěd

Velká mapa