Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány Kopečná s parkováním, ubytování Brno

Apartmány Kopečná se nachází v centru Brna, v domě s výtahem. K dispozici je řada různých apartmánů, s kapacitou apartmánu až pro 8 hostů. K apartmánu náleží i parkovací místo v podzemních garážích. Většina památek je dostupná v pěší vzdálenosti, BVV (Veletrhy Brno) 5 minut autem. Apartmány jsou nově zařízený moderním vybavením, vč. kuchyňského vybavení a pračky. Působí vzdušným a světlým dojmem. Apartmány Kopečná se nachází v centru Brna, v domě s výtahem. K dispozici je řada různých apartmánů, s kapacitou apartmánu až pro 8 hostů. K apartmánu náleží i parkovací místo v podzemních garážích. Většina památek je dostupná v pěší vzdálenosti, BVV (Veletrhy Brno) 5 minut autem. Apartmány jsou nově… Více… zařízený moderním vybavením, vč. kuchyňského vybavení a pračky. Ložní prádlo, ručníky a osušky, mýdlo, šampón a toaletní potřeby jsou v apartmánu k dispozici zdarma. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 296 Kč za osobu na noc!

Apartmány Kopečná s parkováním - Vybavení pokojů

Apartmány, které si můžete vybrat jsou od jednopokojového až po apartmán se třemi ložnicemi. K apartmánu také náleží parkovací místo v podzemních garážích. V každém apartmánu naleznete plně vybavenou kuchyni, každý apartmán má vlastní sociální zařízení. K dispozici je také pračka. 

Apartmány Kopečná s parkováním - Možnosti stravování

Apartmán disponuje, plně vybavenou kuchyní. Součástí vybavení kuchyně je lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, varná konvice, kávovar, toustovač a toaster. Obchod s potravinami je vzdálený 5 minuty chůze. Pokud hosté nebudou chtít pro přípravu jídla využít plně vybavenou kuchyni, mohou využít možnosti stravování v některém z brněnských podniku v okolí. Snídani hosté mohou zakoupit v restauraci v protějším domě.

Apartmány Kopečná s parkováním - Okolí ubytování

V Brně je celá řada památek a rozsáhlé podzemí. Stará radnice se nachází 7 minut chůze od apartmánu. Zde je také turistické informační centrum. Zelný trh s kašnou Parnas a vchodem do podzemí 8 minut chůze, Kostel sv. Jakuba, kde je také jedna z největších kostnic v České republice (The Ossuary of St. James’ Church), je vzdálený 10 minut. Katedrála sv. Petra a Pavla (Petrov) se nachází přímo nad apartmánem. Kostel Jana Amose Komenského - Červený kostel 7 minut chůze. Hrad Špilberk 10 minut chůze. Rádi Vám doporučíme zajímavá místa v Brně a vyjdeme vstříc Vašim požadavkům.
Apartmány jsou dostupné jak veřejsnou dopravou, tak je možno přijet autem. Parkování je k dispozici.

Fotografie Apartmány Kopečná s parkováním

Apartmány Kopečná s parkováním
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány Kopečná s parkováním

Velká mapa