Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Suites & Apartments U Tří hrušek, ubytování České Budějovice

Suites & Apartments U Tří hrušek, který se nachází v Českých Budějovicích, nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílužkových pokojích nebo apartmánovém čí rodinném studiu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení na internet.  Suites & Apartments U Tří hrušek, který se nachází v Českých Budějovicích, nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílužkových pokojích nebo apartmánovém čí rodinném studiu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení na internet.  Penzion se nachází 300 metrů od náměstí Přemysla Otakara II , 200 metrů od Černé věže a 1,2 km od hlavního vlakového nádraží. V Suites & Apartments U Tří hrušek je Vám k dispozici také terasa, konferenční prostory. Možnost zajištění vstupenek a… Více… poskytnutí turistických informací. Velkou řadu aktivit si můžete vychutnat přímo na místě nebo v okolí, včetně cyklistiky a pěší turistiky.  Recepce „U Tří hrušek“ je hostům k dispozici každý den a to od 8.00 hod do 22.00 hod Pro naše zákazníky je k dispozici za poplatek uzavřené a kryté parkoviště přímo v srdci objektu určené pro malé automobily a malé i větší motocykly. V objektu lze uschovat i větší počet jízdních kol, tato služba není zpoplatněna. Upozorňujeme zákazníky, že parkování je vhodné pro malé a střední automobily. Vjezd do parkoviště je úzký a manipulace s vozidlem vyžaduje zkušenosti. Počet parkovacích míst je omezený. Parkovací místo je potřeba rezervovat předem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 625 Kč za osobu na noc!

Suites & Apartments U Tří hrušek - Vybavení pokojů

Každý pokoj je vybaven televizorem, minibarem a posezením. Vlastní koupelna každého pokoje s fénem a vanou nebo sprchový koutem.
Apartmány a Deluxe pokoje mají klimatizaci.

Suites & Apartments U Tří hrušek - Možnosti stravování

Snídaně „U Tří hrušek“ v historické místnosti s gotickými klenbami Vám nabídne příjemný zážitek a dobrý start do nového dne.

Fotografie Suites & Apartments U Tří hrušek

Suites & Apartments U Tří hrušek
Zvětšit fotografii

Mapa Suites & Apartments U Tří hrušek

Velká mapa