Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Styl, ubytování Hlinsko

Hotel Styl byl vybudován na okraji města Hlinska, cca 1 km za městem. Hotel Styl nabízí 5 jednolůžkových, 12 dvoulůžkových a 1 třílůžkový pokoj. Hotel Styl je tvořen dvěmi budovami, společnou recepci naleznete v hlavní budově v prostorách restaurace. V prvním patře této budovy je část hotelových pokojů. Druhá, větší část pokojů, je v oddělené druhé budově, která je vzdálena asi 100 metrů. Hotel Styl nabízí 5 jednolůžkových, 12 dvoulůžkových a 1 třílůžkový pokoj. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, pokoje jsou vybaveny TV + SAT. Restaurace, kavárna, bar, parkoviště. Lyžarský vlek hned vedle hotelu. Hotel Styl je uzpůsoben k pořádání různých školících akcí, slavnostních setkání, svateb,… Více… večírků a diskoték.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 000 Kč za osobu na noc!

Hotel Styl - Možnosti stravování

Naše restaurace není určena pouze pro hotelové hosty, ale i pro ostatní návštěvníky, má kapacitu 90 míst (je tvořena dvěmi samostatnými místnostmi, které jsou spolu propojeny a které mají společný bar). V restauraci se konají: svatby, slavnostní setkání, taneční večery, školení. V létě je též součástí restaurace venkovní terasa, která nabízí velice příjemné a klidné posezení v přírodě.
Od 11:00 do 14:00 Polední menu, nebo minutkové speciality po celý den

Hotel Styl - Okolí ubytování

Lyžařský areál Hlinsko: okolí Hlinska nabízí zimním návštěvníkům nejen množství běžeckých tras pro lyžování, ale i tři lyžařské vleky a dvě sjezdové dráhy. V širokém okolí jsou neustále obnovovány trasy pro běžkaře, které návštěvníky vyvedou z Hlinska na všechny světové strany. Nejpoutavějšími trasami jsou bezesporu trasy Obecním lesem v blízkosti Ratajských rybníků směrem na Jeníkov, Dědovou a dál až na Filipov nebo Kameničky. Vytrvalejší lyžaři mohou vyrazit kolem Hamerské nádrže a vrátit se do Hlinska přes Svatojánské Lázně. Na opačné straně města vedou trasy kolem železniční tratě do Holetína, na Babáky nebo do Srného. Jedna ze dvou sjezdovek v těsné blízkosti hotelu. Lyžařské vleky a dvě sjezdovky leží přímo před hotelem. Sjezdové dráhy společně s vleky byly zrekonstruovány a upraveny. V širokém okolí je hlinecká sjezdovka jedna z nejnavštěvovanějších zimních atrakcí. V neposlední řadě je třeba zmínit i nově rekonstruovanou krytou zimní halu s bruslařským hřištěm, která leží ve městě nedaleko hotelu. Pokud máte zájem, můžete si jít zaplavat do krytého plaveckého bazénu.

Fotografie Hotel Styl

Hotel Styl
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Styl

Velká mapa