Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Wellness Hotel Opava, ubytování Opava

Moderní čtyřhvězdičkový hotel se nachází v klidném a tichém prostředí městských sadů, nedaleko centra města Opavy. Hotel nabízí ubytování ve dvou komfortně vybavených apartmánech, devatenácti pohodlných dvoulůžkových pokojích a bezbariérovém pokoji. Celý hotel je nekuřácký a pokrytý wifi připojením. Přímo před hotelem se nachází parkoviště střežené kamerovým systémem. Součástí budovy je hotelová restaurace s italskou kuchyní orientovaná na večerní provoz a nově vybudované wellness centrum s unikátní bylinnou kádí Fitodar.  Hotelovým hostům je poskytován vstup do wellness centra v době od 19:00 do 22:00 zcela zdarma. Moderní čtyřhvězdičkový Wellness hotel Opava se nachází v klidném a tichém prostředí… Více… městských sadů, nedaleko centra města Opavy. Hotel nabízí ubytování ve dvou komfortně vybavených apartmánech, devatenácti pohodlných dvoulůžkových pokojích a bezbariérovém pokoji. Celý hotel je nekuřácký a pokrytý wifi připojením. Přímo před hotelem se nachází parkoviště střežené kamerovým systémem. Součástí budovy je hotelová restaurace s italskou kuchyní orientovaná na večerní provoz a nově vybudované wellness centrum s unikátní bylinnou kádí Fitodar. Wellness centrum zahrnuje dvě sauny – finskou a parní, dále pak komfortní vířivku, kneippův chodník a netradiční chromoterapii, tedy terapii barevným světlem. Hotelovým hostům je poskytován vstup do wellness centra v době od 19:00 do 22:00 zcela zdarma, včetně zapůjčení SPA setu. Ke zdravému životnímu stylu bezpodmínečně patří také dostatek pohybu. Wellness hotel Opava je skvělým výchozím bodem pro řadu sportovních aktivit. Na své si zde přijdou milovníci pěší chůze, in-line bruslení, běhu, Nordic walkingu či jízdy na kole. To vše v prostorných a půvabných městských sadech a blízkém okolí. Návštěvníci mohou rovněž využít městské venkovní koupaliště nacházející se přímo u hotelu. V bezprostřední blízkosti objektu je autobusová zastávka městské hromadné dopravy. Při nepřízni počasí nebo k večernímu posezení je možno využít společenské místnosti, kde se nachází billiard a jukebox. Wellness hotel Opava je ideální místo nejen pro Váš pobyt, ale i pro uspořádání firemních, společenských či sportovních akcí.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 700 Kč za osobu na noc!

Wellness Hotel Opava - Vybavení pokojů

Vybavení pokojů:
2 postele nadstandardní velikosti 100 x 220 cm se střední uličkou nebo uspořádané jako manželské dvojlůžko, 2 noční stolky s policemi, konferenční stolek a 2 polokřesla, psací stůl se skříňkou, koupelna s příslušenstvím (sprchový kout, umyvadlo, WC, vysoušeč vlasů), šatní skříň se zrcadly, box na kufry. Ve každém pokoji je bezplatné wifi připojení, zabudovaný minibar a příruční trezor.

Wellness Hotel Opava - Možnosti stravování

Restaurace Opava se nachází přímo v objektu a nabízí příjemné posezení v moderně a vkusně zařízeném interiéru. Restaurace se specializuje na italské speciality, které Vám připraví rodilí Italové. 
Restaurace je nekuřácká a klimatizovaná. Její součástí je plně vybavený salónek s kapacitou 45 míst vhodný pro uspořádání firemních i soukromých akcí.

Fotografie Wellness Hotel Opava

Wellness Hotel Opava
Zvětšit fotografii

Mapa Wellness Hotel Opava

Velká mapa