Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Darwin Hotel Restaurant, ubytování Praha 5

Nový plně nekuřácký Hotel Restaurant Darwin se nachází v nejjižnější části Prahy, na malebné Zbraslavi, pouhých 20 minut od historického centra Prahy a necelých 20 minut od ruzyňského letiště.Je unikátním místem se zázemím 4* hotelu, restaurace a knihkupectvím. Disponuje 14 dekorovými pokoji. Každý pokoj nabízí rozdílné dekorování, čímž získává zcela záměrně jinou atmosféru.Velká restaurace - ka pacita 70 míst, venkovní restaurace s kapacitou 50 míst, malá restaurace s kapacitou 30 místCentrum města je vzdáleno pouhých 15 minut na Smíchovské nádraží (metro trasa B) přímými linkami s intervalem do 10 minut.Do 20 minut se pohodlně dostanete na letiště Václava Havla. Hotel Darwin je unikátní zcela nový 4* hotel. Naleznete… Více… nás v malebném městečku Praha 5 Zbraslav na levém břehu řeky Vltavy, na jižním okraji Prahy směrem na Slapy nebo Strakonice a České Budějovice.Hotelčtyřhvězdičkový hotel disponuje 14 pokoji. Každý pokoj nabízí rozdílné dekorování, čímž získává zcela záměrně jinou atmosféru. Restaurace Darwindisponuje dvěma restauracemi a zahrádkou ve vnitřním atriu hotelu s kapacitou 50 míst. Hlavní restaurace má kapacitu 70 míst. Pro pořádání uzavřených akcí, meetingů, oslav lze ideálně využít menší restauraci s kapacitou 30 míst k sezení.Svatbysvatební den je nezapomenutelným zážitkem nejen pro nevěstu a ženicha, ale také pro ty nejbližší. Právě pro tuto příležitost je Darwin jak stvořený. Vzít se pod stoletým jasanem na nádvoří, ubytovat všechny pod jednou střechou, mít hostinu ve velkém prostoru dekorové restaurace až pro 70 osob a k tomu Vám zpříjemní den Vaše oblíbená kapela, je opravdu tím pravým a silným zážitkem.Váš svatební den nechte prostě na nás.Knihkupectvínaše unikátní knihkupectví bude sloužit zejména zákazníkům hotelu a restaurace. Knihu si můžete nejenom zakoupit, ale i vypůjčit. Budete-li mít čas a chuť můžete se s takovou knihou pohodlně usadit do houpací lavice pod stoletým jasanem na zahradě nebo v restauraci a celou si ji přečíst.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Darwin Hotel Restaurant - Okolí ubytování

Centrum města je vzdáleno pouhých 15 minut na Smíchovské nádraží (metro trasa B) přímými linkami s intervalem do 10 minut.Do 20 minut se pohodlně dostanete na letiště Václava Havla.Nejnavšťěvovanější místa okolí:Hrad Karlštejn - www.hradkarlstejn.cz Prague city golf klub Zbraslav - www.pcgc.czZámek Dobříš - www.zamekdobris.cz Černé divadlo Jiřího Srnce - www.blacktheatresrnec.czKeltské Opidum Závist - www.pohanstvi.netIn-Line stezka / cyklostezka napříč PrahouKoněpruské jeskyně - www.konepruske-jeskyne.czLetiště Václava Havla - www.prg.aero/csVyhlídkové lety Točná - www.tocna.czLomy Amerika - www.lomy-amerika.czVeteran car club Zbraslav - www.vccpraha.cz
Centrum města je vzdáleno pouhých 15 minut na Smíchovské nádraží (metro trasa B) přímými linkami s intervalem do 10 minut.Do 20 minut se pohodlně dostanete na letiště Václava Havla.
MHD - linky 129, 241, 165, 314, 317, 318, 321, 255, 338, 361, 390, 507, 561zastávka Zbraslavské náměstí - přímo u hotelu - směr Smíchovské nádraží 15 min.(metro trasaB)

Fotografie Darwin Hotel Restaurant

Darwin Hotel Restaurant
Zvětšit fotografii

Mapa Darwin Hotel Restaurant

Velká mapa