Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Sladovna****, ubytování Černá Hora

Hotel Sladovna je nově vybudovaný 4* hotel, se nachází v Černé Hoře, asi 30 km od Brna, v těsné blízkosti Pivovaru Černá Hora – nejstaršího pivovaru v České republice. Se svými 320 m2 je hotelový saunový svět s jistotou jedinečný v celém regionu. Různé sauny Vám darují teplo a vůni, které jsou tak potřebné pro Vaše tělo i duši. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ledovna, tropický déšť, ochlazovací bazének, sprchy a polévací vědro.Sauny - finská, bio aroma, parní aroma a parní solná sauna, Kneippův chodník, tepidarium, infrasauna, tepidarium a odpočívárna.Vnitřní bazén je vybaven masážními tryskami a protiproudem (teplota vody je 28°C).V těsné blízkosti bazénu je umístěn whirlpool pro 4-6 osob a odpočinková… Více… zóna s lehátky. Pro ubytované hosty vstup do wellness a parkování zdarma. Hotel Sladovna nabízí také možnost zahrát si velmi oblíbenou společenskou hru - bowling. K dispozici jsou dvě bowlingové dráhy.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Sladovna**** - Vybavení pokojů

Hotel Sladovna nabízí ubytování ve 40 komfortně zařízených pokojích několika typů:    dvoulůžkové pokoje Basic    dvoulůžkové pokoje Komfort    dvoulůžkové pokoje Superior    rodinné pokoje    mezonetový apartmán SladovnaKe standardnímu vybavení pokoje patří LCD televizor, minibar, bezpečnostní schránka, telefon (možnost buzení), Wi-Fi připojení k internetu, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén)Na vyžádání možnost přistýlky a dětské postýlky.

Hotel Sladovna**** - Možnosti stravování

Restaurace Sladovna nabízí gurmánské zážitky inspirované českou i mezinárodní kuchyní. Tato restaurace je nekuřácká, s kapacitou 90 míst. Interiér je do detailu vyladěný a přčesto přiejmý a útulný. Pro nejmladší návštěvníky je připraven dětský koutek. Nádvoří slouží jako letní zahrádka, kde je dětské hřiště.
Lovecký salonek má kapacitu asi 60 osob a je ideálním místem pro konání oslav či jen posezení s přáteli.
Šenk u Prokuristy je stylová pivnice, kde můžete mimo jiné ochutnat všechny druhy piva  a pivních specialit z Pivovaru Černá Hora a samozřejmě se i dobře nasytit.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotografie Hotel Sladovna****

Hotel Sladovna****
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Sladovna****

Velká mapa